Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nyáron időnként lakásban...

A nyáron időnként lakásban előforduló repülő rovarok közül melyiket tartod a legkellemetlenebbnek?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy legyek, szúnyok,lepkefajták, poloskák, muslicák, stb .

2020. júl. 1. 02:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nekem most leginkább a molylepkék tartoznak legkevésbé a kedvenceim közé. Összevissza repülnek, mintha részegek lennének. Gyakran repülnek az arcomnak, szemeim felé, elzavarni, megfogni is szinte lehetetlen őket. Mindig ugyanúgy visszajönnek kellemetlenkedni. Nem csípnek, de nagyon zavaróak tudnak lenni. Mobilozás közben főleg a kijelzőt támadják éjszaka.
2020. júl. 1. 02:38
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szúnyogoknál nincs rosszabb. Föleg h allergiás vagyok a csípésre.
2020. júl. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

"Összevissza repülnek, mintha részegek lennének"

Annyira bírom az ilyen tipikus tudatlan szövegeket...talán utána kéne nézni a dolgoknak, azért repülnek így, mert nem természetes környezetbe kerülnek és a mesterséges fények főleg megzavarják őket.

2020. júl. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
molylepke,légy,darázs,szúnyog,muslinca. Mind zavaró sőt a darázs még veszélyes is
2020. júl. 1. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A szúnyogot tartom a legkellemetlenebbnek! Amikor nyugodtan aludnál, erre azt veszed észre, hogy valami zümmög a fülednél, és a testeden vagy három különböző ponton érzel égető, viszkető érzést. Ennál már csak a darazsak rosszabbak.
2020. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyog. Főleg amikor nyugiban aludnál, de meghallod a hangját a füled mellett...
2020. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, pacsi #5-ös, egyszerre :D
2020. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5. Vagyok. :DD szép volt!
2020. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
A poloskák és a dongók. Az előbbi hülye, bejönni tud, meg elbújni, meg sötétben előjön és pattog, az utóbbi ártalmatlan, de szúr.
2020. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A szúnyog a legidegesítőbb.


Egyszer viszont beszabadult a szobámba egy rózsabogár. Szép is, ártalmatlan is, mégis menekültem :D

2020. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!