Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állatot szereted jobban?

Melyik állatot szereted jobban?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. júl. 1. 06:51
A kérdező szavazást indított:
kutya
macska
mindkettő
egyik sem
50 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Minden állatot szeretek a féregtől a bálnáig. Intellektuális nívó alapján nem szelektálok. Állatszeretet vagy van, vagy nincs.
2020. júl. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A törpenyuszikat. ❤


De a kettő közül a macskákat. A kutyáktól félek, gyerekkoromban megtámadott egy az utcánkban, meg is harapott.


De mindegyik állattal próbálok jól bánni, és mindent megadni nekik, ami elvárható.

2020. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
A macska kártevő. Kipusztítja a madarakat. Ráadásul pusztán játszásiból, nem azért, hogy jól lakjon önerőből. Hogy is lehetne szeretni?
2020. júl. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én személy szerint a kutyát.
2020. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Én, a macsekot szeretem jobban.
2020. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Kutyuuuuuuuus (heart)
2020. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Minden állatot, a pókot is.
2020. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Több évtizede madártartó vagyok, nem bízok a macskákban. Aranyosak, de nekem nem lesz. Túl önfejűek és túl jól tudnak bárhova mászni. Nimfapapagájok mellett egy terelő vonalú mentett kutyám van, ő csak eleinte ugrált fel, de le lehetett erről szoktatni és békén hagyja a madarakat akkor is, ha nem tartom szemmel őket. Viszont vadászkutyát nem tartanék, mert bennük erős a vadászösztön, ők ugyanolyan kemény dió madarak mellett, mint a macskák.
2020. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Minden állatot, de én csak macskát tartok. Egyértelműen ők a legkedvesebbek számomra.
2020. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!