Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Denevérek ellen mit lehetne...

Denevérek ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időkben kicsit megnőtt a denevérek száma a házunknál. Évek óta vannak denevérek, de nem voltak számunkra zavaróak, legalább a rovarokat "megritkították". Azonban most már sajnos mindenhol ott vannak: bebújnak a kutyaól alá, a kutya tálja alá, és még sorolhatnám. Milyen úton módon lehetne tőlük kíméletesen megszabadulni? Ultrahangos riasztókat nézegettem az interneten, de a legtöbb egyben kisállat riasztó is, ami a kutyánkat is zavarná. Valaki tudna egy olyant, ami megfizethető, és a kutyára nem lenne hatással? Természetesen más megoldások is szóba jöhetnek, ha vannak.

2020. júl. 1. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki denevér lakásokat, és nem fogsz velük mindenhol találkozni. Nagyjából úgy néz ki, mint egy postaláda.
2020. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Deneverlakas mme-tol beszerezheto. Akkor lesz hova elbujniuk es nem a kutya talja ala mennek.
2020. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit keresnének a denevérek a kutya tálja altt, amikor szegény állatok a földről/talajról nem tudnak felrepülni?
2020. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Ez egy nagyon jó kérdés, én sem értem, hogy keveredett oda.
2020. júl. 1. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!