Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A macskám fogott egy egeret...

A macskám fogott egy egeret aminek lebénult a hátsó lába mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Még él a kisegér a macska otthagyta. A hátsó felét nem tudja mozgatni 😪 megölni nem bírom de nem akarom hogy szenvedjen.

2020. júl. 12. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%

"de nem akarom hogy szenvedjen.":akkor öld meg!

Fogj egy vékony rudat és üss a nyakára minél pontosabban,erősebben,vagy ha tényleg nem akarod hogy meghaljon,tedd egy dobozba,adj neki vizet,és ha megéli a holnapot,vidd állatorvoshoz!

2020. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha humánus akarsz lenni pedig muszáj leszel vagy a macskának adni vagy oda csapni valahova szegényt,a lecsapás gyors és végzetes legalább nem szenved.
2020. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
Sajos neki ütütt az óra ;( (lehet, hogy nem a legjobb megoldás de sztem ásd el)
2020. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Miért ásnál el egy élő állatot?! Beteg vagy!
2020. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha elássa akkor nem látja, hogy szenved.
2020. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok szívbajos, elintézem egy mp alatt, még a gyakorira se kell kiírnom. Régen az ilyenen nem keseregtek ennyit.
2020. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Jó,most haggyuk,hogy hogy el ássa-e,vagy nem,de ki pontozott le mindenkit???
2020. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
"Én nem vagyok szívbajos, elintézem egy mp alatt, még a gyakorira se kell kiírnom."Én értem,és gondolom nem te írtad,de az elásás nem egy másodpercig tart! Ha simán beleteszi egy dobozba,akkor se fogja látni hogy szenved!
2020. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Én az állatokat nem szívesen bántom, de szerintem is a gyors halál a leghumánosabb ebben az esetben.
2020. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Elpusztult szegény.. 😪

Élve nem ástam volna el, sajnos megölni nem bírtam akkor sem ha tudom neki jobb lett volna. Ha fog a macsek egeret mindig elveszem tőle ha életben van még és elengedem a réten.

2020. júl. 12. 22:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!