Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Eutanázia. Nagyon rossz ember...

Eutanázia. Nagyon rossz ember vagyok????

Figyelt kérdés

A kisállatom gyógyíthatatlan beteg lett.(tumor) 3 orvosnál is jártunk, sajnos nem lehetett segíteni neki. A végén már nagyon szenvedett.

Nem engedhettem tovább és elaltattam. Borzasztóan érzem magam, belebetegszem. Nagyon rossz ember vagyok? Megöltem a barátom-családtagom. :(((



2020. júl. 20. 08:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

nem.

megmentetted a további szenvedéstől


de azért értelek..

2020. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Jó ember vagy, mert nem engedted tovabb szenvedni.
2020. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Kevés visszataszítóbb dolog van mint amikor valaki hoz egy döntést aztán idejön rinyálni az internetre, hogy akkor rossz a lelkiismerete.
2020. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig javaslom, sokan nem teszik meg, na ők a rossz emberek. Meg azok, akik itt is lepontoznak miatta. Sajnos sok kolléga rábeszéli a tulajdonosokat drága, veszélyes, felesleges, drága, kezelésekre, pusztán nyereségvágyból.
2020. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
ha már gyógyithatatlan volt akkor jobb neki ha elalszik örökre minthogy állandó fájdalommal éljen
2020. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy rossz ember. Hoztál egy nehéz döntést, és megmentetted a kisállatodat a további szenvedéstől. Szerencsés volt, hogy te, a gazdija nem hagytad, hogy feleslegesen szenvedjen. Ha hasonló helyzetbe kerülök, szeretném azt hinni, hogy hozzád hasonlóan én is elég erős leszek, hogy elengedjem a kisállatomat.
2020. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy rossz ember.De a kutya nagyon fog hiányozni.Én is végig csináltam, tudom milyen érzés.Sokat sírtam.3 hónapot bírtam ki eb nélkül.Neki a veséje volt totálisan oda.Most van másik ugyanolyan kiskutya.De nem lesz soha olyan mint a régi volt.
2020. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A hasüregében már folyadék volt, azt az orvos le tudta engedni ultrahang alatt. Már nem evett, 3 napig tápszereztem, az utolsó etetésbe már majdnem belehalt. :(

Nem bírt már állni sem. A kezemben ment el vele voltam az utolsó utáni percig is. Éreztem ahogy minden szenvedés nélkül elaszik majd elmegy. :((

Iszonyúan érzem magam, az eszemmel tudom hogy jó döntést hoztam. De akkor is gyilkosság vagy nem tudom... :(( Életet elvenni....

2020. júl. 20. 09:18
 9/21 anonim ***** válasza:
9%

Miért nem hagytad, hogy magától menjen el? Úgy nem lett volna bűntudatod, hogy elvetted az életét.

Persze értem, hogy rossz látni ahogy szenved,de akkor is

2020. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

Milyen tumorja volt?

Mennyi ideje volt beteg?

Kutyus milyen idős volt? :)

2020. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!