Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vélemények a Veresegyházi...

Taplotelapo123 kérdése:

Vélemények a Veresegyházi medveparkról?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Van.
2020. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akiket ismerek és voltak látogatni mind dicsérték. Az már egy másik hogy szakmai szempontból nincs éppen túl jó híre. Sok olyan (hogy valóságos tartalmúak vagy sem nem tudom) cikk látott napvilágot, hogy a vadállatok nem egyszer kiszöktek a helyükről (oroszlánok is), az elhullott állatokat megetetik a többivel, és hogy tulajdonképpen senkinek nincs ott állatokkal kapcsolatos végzettsége, csak ismerettségi körből lehet bekerülni, haverságból. Ilyen szempontból nem tartom egy jó helynek.
2020. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A szakmai dolgokat nem tudom megítélni. Látogatóként kellemes hely
2020. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Szörnyű... A farkasoknak alig van helyük... Nem támogatom ezeket az állatkerteket, medveparkokat stb-t. Az állatoknak a VADON a normális otthonuk, nem egy kis lyuk...
2020. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is van véleményem.
2020. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tavaly voltam, nekem tetszett. Pár órát simán el lehet tölteni, ha mindent meg akarsz nézni és el akarsz olvasni. Próbáld ki! :)
2020. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Elvből nem látogatjuk, pedig a szomszéd településen élünk és kicsi gyerekeink vannak, akik rajonganak az állatokért. De inkább bebumlizunk évente 3-4x a pesti állatkertbe, mint hogy ezeket támogassuk.
2020. aug. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!