Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudja túl tenni magát...

Hogyan tudja túl tenni magát azon valaki, ha véletlenül elüt egy szerencsétlen jószágot?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várom, akivel sajnos történt már ilyen rossz dolog.

#baleset #elgázolni #állathalála
2020. aug. 10. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem kontrolálhatunk mindent.

Mit is tehetnénk abban a helyzetben, ahol az adott sebességnél a féktávon belül elénk ugrik egy vad?

Változtassuk meg a fizika törvényeit, hisz csak úgy kerülhetnénk el a végzetes ütközést...


Egyszerű, ha megtörtént és nem rajtunk múlott ez van, történnek balesetek, nem kontrolálhatunk mindent, az túl nagy elvárás lenne felénk.


Én egy őzet csaptam el. Sajnáltam , de ez van semmit nem tehettem.

Felhívtam az adott erdésztársaságot, az mondták inkább vigyem el ne legyen papírmunka, otthon meg a baráti társasággal feldolgoztuk a húsát a vadnak.

2020. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

"nem rajtunk múlott"

Akkor kin? Az a szerencsételn állat mindig ott volt. Hülye tragacsok nem voltak mindig.

2020. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Ja, mert a főútra kiugrálnak csak úgy szarvasok.

Nem elég, hogy bemegy valaki az erdőbe kocsival (ha már a hülyék odaépítették az utat), eszébe se jut, hogy az erdő az állatoké. Nyilván ott váratlanul ugrik ki az állat, hiszen meglepő, hogy erdőben állatok is vannak, az autók meg tök természetes, hogy ott vannak.

Felelőtlen ember, aki erdőbe autóval megy, ha már ott a hülye út, amit még felelőtlenebbek építettek oda. Rámenne a fél életük, ha megkerülnék az erdőt, szörnyű lenne.

2020. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
#2! Szerintem az lesz a legviccesebb, ha majd valaki téged csap el. Szerencsére nem fogsz megdögleni, csak nyomorék leszel és szép hosszú életed lesz!
2020. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

4-es. A szerencsétlen állat nem volt ott mindig, a szegény jószág nem növény, hanem egy állat aki képes a helyváltoztatásra, és pont emiatt a megengedett sebességhatár alatt is pont féktávon belülre helyezkedett.


És igen, a tragacs sem volt ott mindig, hisz ha mindigis ott lett volna, (már ha inerciarendszerről beszélünk), nem ütötte volna el az állatot. Erre csak a mozgásban lévő tárgyak/élőlények képesek.

2020. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha balesett, akkor el kell altatni. Nyugodjék békében. Még mindig sokkal jobb, mintha egy ember sérülne meg.

Szeretem az állatokat, soha nem kínoztam őket gyereként sem.

De egy állat és egy ember nem egy ligában játszik. Házi kedvenc már majdnem családtag.

2020. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Általában csak olyan helyre fogadnak őrzést, ahol sejthető hogy elkötnék a cuccokat, nálunk erdő alatt épült egy mélygarázsos ház, az elején szintén nem őrizték, utána eltűnt pár elem, és így fogadtak oda egy kis bódét őrrel. Az viszont elég érdekes, hogy szembe, és oldalról házak álltak, de egy raklap téglát elvinni nem 10perc
2020. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Motorral mentem, madár épp felszállt volna, balszerencséjére pont a hátsó kerekem kapta telibe, átmentem rajta. Ez van, egyáltalán nem érdekelt. Mikor megveszed a boltban a húst, azt az állatot még az sem hogy véletlenül, hanem direkt ölték meg, mégsincs sem neked, sem pedig a hentesnek lelkiismeret furdalása. Ez van, ilyen a természet.
2020. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

7-es, ezt biztos ide akartad?


A vergődő emberkének meg üzenem, hogy a hajók sem természetesek, ártanak a halaknak. A vasút sem, szennyezik a környezetet, fákat kell kivágni miattuk. Légiközlekedést nem is említem már.

De szekérrel se járjunk, mert azt a szegény jószágot nem arra teremtette az isten, hogy dolgozzon és a szekér is fából készül általában, szóval pusztítja az élővilágot.

Úgyhogy ezentúl remélem, hogy mindenhova gyalog jársz.

2020. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez van, balesettel nem tudsz mit kezdeni. Ha egy kisgyerek kiszalad eléd az úttestre, arról se te tehetnél.
2020. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!