Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Három 16 év alatti gyermek,...

Három 16 év alatti gyermek, beléphet felnőtt nélkül a veszprémi állatkertbe?

Figyelt kérdés
Kettő 14 éves és egy 8 éves gyerek, felnőtt nélkül.

2020. aug. 12. 19:21
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem találtam házirendet a honlapjukon, de szerintem egy állatkertnél olyan magas korhatár biztosan nincs, inkább azzal kapcsolatosan merült fel kérdés, hogy 14 évesen úgy menni felnőtt nélkül, hogy egy 8 éves is rátok van bízva...
2020. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
62%
mehettek, nem lesz gond
2020. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%

Közben végignéztem a többi állatkertnél mi a helyzet (gondolom mindnél hasonló, nincsenek nagy eltérések), ahol találtam szabályzatot ott azt írták, hogy a 14 éven aluliakhoz kell felnőtt kísérő. Szerintem előtte telefonálj oda, hogy mehettek-e így.

#1 voltam

2020. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. aug. 12. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom az Állatkert engedi e de 8 éves nem bíznék 14 évesekre egy állatkertben ami "veszélyes üzem." Elég benyúlni valahova ahova nem lehet és nincs keze, ehhéz elég egy pillanatra nem figyelni. 14 éves nem anyuka és nincs még akkora veszélyerzete. Más egy otthoni vigyázás vagy játék a parkban és más egy állatkert.
2020. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!