Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a vakondtól...

Muhari István kérdése:

Hogyan lehet a vakondtól megszabadulni, egyszerűen és gyorsan?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Elkapod a kis grabancát és kiviszed a mezőre. Védett állat, vigyázz rá akkor is, ha kitúrja a füvet vagy a virágokat.
2020. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Vannak vakondriasztó készülékek is, amik nem kockáztatják a vakond testi épségét, csak távol tartják őket. A hatékonyságukról nem tudok semmit.
2020. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sörösüvegeket ástam le ferdén a földbe.Úgy hogy az uralkodó szél bele tudjon fújni.Nem volt utánna több túrás nálunk.A szomszédnak annál több volt.:D
2020. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Mi vakondriasztó golyókat használtunk. Használtak is. Próbáltuk az ilyen földbe szúrható riasztókat is, de azok semmit se érnek.
2020. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi próbáltunk mindent. Olajos/benzines rongy (ezt nem kell begyújtani, csak a szag miatt kell), füstölő, vakond riasztó, vakond csapda, semmi nem jött be. Egyedül az idő segített. Mikor nem volt már ott neki élelem egyszerűen tovább állt. Utána a kertben tevékenykedett, de ott meg kicsit se zavart már az egy egy túrás, ha cserébe a kertevőket meg pusztítja.
2020. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Macska.

A mi két kandúrunk figyelt hosszan és türelmesen a vakondtúrások mellett, és amikor Krtek felütötte a fejét, a cicák se voltak restek.

2020. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen és gyorsan nem lehet, én két év után örültem hogy egyáltalán sikerült. Ami nekünk bevált a vakondháló. Az egész földet felásod és egy tüskés hálót kell leteríteni, hogy a vakond ne tudjon feljönni a kertben. Erre rájön a virágföld és probléma megoldva.
2020. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. aug. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!