Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek , ha gyerekek...

Mit tesztek , ha gyerekek szaladnak a kutyádhoz és kérdés nélkül "rávetik" magukat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Mivel ez egy szemmel látható esemény rájuk szólok, hogy 'finoman' közelítünk a kutyához.
2020. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Szólsz nekik. Ha kell erőteljesen.
2020. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Elrúgom/kigáncsolom.
2020. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

A szülőre "szólok rá" - minél udvariasabban, nem nyalizva, de úgy hogy el is jusson az agyukig, ne szimpla hőbörgésnek fogják fel - hogy illene először engedélyt kérni. Vagy a gyereket tanítanám meg erre. Nem az ő hibája, hogy nem nevelik a szülei.


Ha nagyon neandervölgyi kőbunkó a szülő, akkor (poénból) közölném, hogy állítsa már le a gyereket, mielőtt ledörzsöli a kutyámról a port, amit előrehaladott rejtett rühösség miatt szórt rá a doki :D Abból remélem tanul.

2020. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Én felkapom az enyémet, de ezt csak kistestű kutyánál lehet megcsinálni.
2020. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Fhú van egy meredek sztorim ezzel kapcsolatban de nem a kutyával volt a gond. Nekem utcáról összeszedett kutyám van, már ismerem a reakcióit, de amit nem látok azt nehéz kivédeni. A párom és köztem sétált a kutyám rövid pórázon mint mindig, erre hátulról ráugrott a semmiből egy 8 éves forma fiú gyerek. Annyira megijedtem, hogy elrántottam a kutyát, féltem nehogy megharapja mert ő is megijed. Ezt éppen elkezdtem volna neki is elmagyarázni, erre a gyereknek ökölbe szorult a feje és belém rúgott. Meredek reakció egy iskolás korú gyerektől azt hiszem. No persze amit az apjától kapott azt nem tette zsebre.


Ha látom, hogy szalad mindig már messziről szólok, hogy lassabban, lassabban mert megijed. Aki már érti ott használ, a kisebbeknél leguggolok a kutyámhoz és elterelem a figyelmét, mert a gyerekek úgyis a hátsó felének szoktak neki esni, akkor pedig fogom a fejét. Egyébként szerencsére a gyerekeket nagyon szereti, egyszer egy kismotorról ugrott rá egy kislány olyan lendülettel, hogy a frász kilelt, de akkor sem történt semmi. Ennek ellenére mindig vigyázok, ha látom mi készül, mert nem lehetek benne biztos, hogy mindig jó lesz a reakciója.

2020. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Felpofoznám a kis lurkót hogy emberré váljon.
2020. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

#6:

Hol a francba járkáltok ti, hogy mindenféle magát Batman-nek képzelő puttakölök röpköd rá a szegény blökitekre? 😃

2020. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
nyóckerben
2020. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Dunakeszin xD csak kétszer fordult elő szerencsére :D A kisfiút nem láttam magunk mögött, a kislány 3 éves forma volt, jött kismotorral, azt hittem majd csak továbbgurul de tényleg szinte repült a kutyára a motorról :D
2020. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!