Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most én lennék a hülye? Story...

Most én lennék a hülye? Story lent.

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal beszélgettünk és valahogy feljött az a téma hogy a tyúk hogyan tojja a tojást. Osztálytársam aztmondta, hogy a tyúk folyamatosan tojik magától és ha van mellette kakas csak akkor kelnek ki a tojások. Én kiröhögtem, és aztmondtam hogy ahhoz meg kell termékenyülnie a tyúknak hogy az tojást tojjon, nem magátol fog. És megsértődött rám emiatt, mert hogy nincs igazam és látszik hogy nincs tyúkom. (Mert neki van) Vélemény? Kinek van igaza?
2020. szept. 12. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Rossz hírem van, mert az osztálytársadnak van igaza...

A tojásból csak a kakas közreműködésével lesz kiscsibe.

2020. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te vagy a hülye.

1. A tyúknak a tojás olyan, mint a nőknek a menstruáció. Csak a kiscsibékhez kell kakas.

2. Miért hiszed azt, hogy jobban tudod, mint akinek vannak tyúkjai?

2020. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pekka ***** válasza:
100%
Az osztálytársadnak van igaza. Ha nem tudsz valamit, még nem jelenti azt, hogy hülye vagy. De most már tudod, szóval vedd pozitívan: ma is tanultál valamit. De azért szólj az osztálytársadnak, hogy "Bocs, igazad volt", vagy ilyesmi...
2020. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: Szerintem itt nem azzal volt a baj, hogy a kérdező nem tudott valamit, hanem azzal, hogy kiröhögte a barátját
2020. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

5-6-os:

[link]

Így készül a tojás. Tojás mindig van, a kakas csak a megtermékenyítéshez kell. Nem minden tojásban van csibe.

2020. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!😅Megírtam neki, hogy "neharagudj, neked volt igazad."
2020. szept. 12. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!