Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan gazdikr...

Mit gondoltok az olyan gazdikról akik túlságosan tutujgatják az kiskedveceiket?

Figyelt kérdés

A félreértés elkerülése végett nem arra mondom azt aki családtagként tekint a állatára,hanem azokra akik még a széltől is óvják őket.


Én is mindig megnyomkodom a pl. galambjaimat,becézgetem őket stb. De nem kapok rohamot ha egy orvos kicsit erősebben szól hozzájuk/fogja meg őket.


Na anyám pont ennek az ellentetje,kb 3 hete vett egy nyulat, folyamatosan nyomorgatja és majdnem elájult a rendelőben hogy "Úristen a doki megfogta,biztos fáj neki,nem ért hozzá". Mert hogy az ő kis nyuszimuszikáját ne bántsa senki.


Szintén ehhez kapcsolódóan van pár rossz kutyás élmény,hogy viszem a kutyust szépen pórázon erre a semmiből odarohan egy másik kutya,nyilván én is a kutya is megilletődtunk és egy kissé csúnyán néztem rá erre a gazda meg odamorog finnyázva"Nem bánt" aztán arrébb rántgatta.



2020. szept. 19. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Helikopterszülőkhöz hasonlóak. :D
2020. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem.érzek velük egyet. Az állatorvosok tudják hogy hogy kell megfogni. Azért mert határozott nem fáj neki. Valószínűleg az ő babusgatásával és emelgetésével nagyobb fájdalmat okoz neki, mint az állatorvos
2020. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig jobb emberek mint az állatkínzók.Sőt az állatkínzó nem nevezhető embernek.
2020. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Valamit kompenzalnak ezzel.
2020. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!