Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlotok nekem?

Milyen állatot ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami bőven elfér akár egy szobában is. Volt eddig papagájom de az hangos volt és idegesítő, volt törpehörcsögöm de azok nem sokáig élnek, macskával is próbálkoztam de neki sok hely kell és este nem hagyott aludni. Most egy jó ideig nem volt állatom, de szeretnék egyet amihez nem kell sok törődés, elvan ha esetleg nem vagyok itthon, nem kelt fel éjszaka. Milyen állat való nekem? 23L

2020. szept. 22. 00:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Hal, kaméleon, nyúl.
2020. szept. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
halra gondoltam, de abból is sokféle van, :D
2020. szept. 22. 00:56
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

A hal jó ötlet. Édes vízi akváriumot ajánlok, és bele néhány guppit, nagyon szépek és nem kell sokat foglalkozni velük, azonban azt tanácsolom, hogy ne vegyél vegyesen fiúkat és lányokat is, mert akkor 2-3 hónapon belül lehet akár száz guppid is, mert nagyon gyorsan szaporodnak.(Tapasztalat)

Teknőst azért nem ajánlok, mert azoknak nagyon nagy akvàrium kell.

Mondjuk az én szívem csücske a hörcsög, meg a tengeri malac, mellékesen.

2020. szept. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hmm nekunk nyuszink sokszor volt, de ha nem akarsz vele foglalkozni nagyon, akkor nem ajanlom. Mi mindennap kiengedtuk a szobában, hadd szaladgaljon, sokszor megrágott ezt azt, egyszer a net kábelt is... még jo hogy nem b@szta meg az áram. Illetve 2-3 naponta ki kellett takarítani a ketrecet mert irtó budos volt. A mieink szerencsere mindig megtanultak a ketrecbe pisilni, de eleinte előfordult hogy a szőnyegre ment a pisi, a kakirol nem is beszélve, amit fel kellett mindig söpörni mindenhonnan. De ha meg nem veszed ki neha a ketrecbol, akkor meg szarul erzi magat, sot nalunk neha rázta is a ketrecet, ami eleg hangos volt. Szoval ja, ezt azert irtam le mert lattam hogy irtak a nyuszit. Igazabol rágcsálót nem ajanlom, mert tobb a baj vele, mint amennyi jó. (a te esetedben)
2020. szept. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem a hal meg felesleges, mert kb fel se tunik, olyan mintha egy dísz lenne. Most cicám van, (ha tehetném kutyám lenne) de szerintem ez a legpraktikusabb. Egesz nap elvan magával, kirakod a kajat, eszik amikor akar, max a szobatisztasagra kell megtanítani. Éjjel meg velem alszik, sosem kelt fel. Valoszinu van nyugodtabb, meg pörgősebb macska. Lehet egy par eves cicaval kene, hogy próbálkozz, nyugodt lesz de megis meg tudod simogatni es nincs az hogy csak dísznek van.
2020. szept. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
macskához vonódok de nem tudom elég lenne neki ha a szobámban tartanmám mert anyáék nem szeretik, de úgy engednék ha nálam lenne. viszont éjszaka félnékm hogy rám ugrálna, vagy ilyenek. Pedig van sok cica akik közül választhank :D
2020. szept. 22. 01:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Hmmm szerintem magadhoz kell szoktatni. Enyem mar tudja hogy alszok, felugrik kozbe es lefekszik mellem. Tudom, mivel ugy alszok el, hogy nincs itt, reggel anyaek beengedik hozzam, felugrik es itt alszik. semmire sem kelek fel :D

Mondjuk ha a szuleid nem engedik az ugy nem jo. Biztos ki fog akarni menni majd a szobadbol, meg hat akkor a szobadba kell tenni majd az almot, a kajat, es a vizet. Akkor tenyleg valami kisebb állat kene. Csak magamból kiindulva, az ilyen állatoknak hogy kaméleon (amugy nagyon imadom oket), hal, gyik stb szerintem nincs tul sok értelmük otthonra. Szépek, de nem lehet veluk kezdeni semmit. Gondolom azert szeretnel állatot hogy legyen társaság, meg simogatni meg ilyenek.

2020. szept. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
pontosan :) valami ami elfér és nem zajos
2020. szept. 22. 01:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor legyen hörcsög vagy tengerimali. :D
2020. szept. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Teknős nagyon aranyos állat.
2020. szept. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!