Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyit keres 2020-ban egy...

Mennyit keres 2020-ban egy állatorvosi asszisztens? Érdemes-e elvégezni a képzést?

Figyelt kérdés

Nemsokára indul állatorvosi asszisztens képzés a városomban,és szeretnék belevágni(2021-től ugye már csak iskolarendszerű OKJ-s képzések lesznek,amit munka mellett már elég nehéz lesz elvégezni).

Olyanok válaszát várnám akik benne vannak ebben, vagy biztosra tudják hogy milyen most a fizetése egy ilyen asszisztensnek, mennyire érdemes ezt választani. Köszönöm



2020. okt. 1. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az a legutolsó infóm, hogy 160.000 körül. Szerintem nem éri meg, mert a legtöbb doki mellett tanuló van, nem sokan vesznek fel állandó asszisztenst.
2020. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Lehet későn írok már, de 4 éve dolgozok a szakmában. A legtöbb állatorvos nem kéri az OKJ-s képzést, általában szeretik maguk betanítani az asszisztenseket, esetleg ahol több asszisztens van, ott az asszisztensek fognak betanítani. Én órabérben dolgozom, és heti kb 40-45 órával 210-230.000 keresek+3 havonta prémium+ havonta hozzájárulás mentális egészség címszóval hozzájárulás (ezt lehet pl. sportbérletre költeni). Egy vidéki, kisvárosi rendelőben dolgozom, 2 állatorvossal és egy másik asszisztenssel. Szerintem a fizetés a fővárosban, megyeszékhelyeken több is lehet. Ha bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan.
2020. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!