Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megbarátkozni a...

Hogyan lehet megbarátkozni a gondolattal, hogy nem lehetnek állataim?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 21:26
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Erre még én se jöttem rá
2020. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért?
2020. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem lehet?
2020. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Nézz körül a menhelyeken, vagy állatboltokban,esetleg tenyésztőknèl. Èn a macskámat az egyik menhelyről hoztam el.
2020. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ hogy miért nem lehet. Tőled függő vagy független ok miatt? Nekem ideiglenesen nem lehet és csak azért viselem el, mert tudom hogy ideiglenes állapot.
2020. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Gondolj arra mindig, hogy miért nem lehet. Ezt hívják önámításnak.

Vagy tegyél azért, hogy lehessen. Ez a nehezebb dolog, mert energiát igényel.

Ha pár körülményt elárulnál akkor nem kellene ilyen talányosan írni.

2020. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert egyetemista vagyok és a szüleim irtóznak az állatok gondolatától is
2020. okt. 18. 21:52
 8/18 Metionin ***** válasza:
100%
Akkor gondolj arra hogy ha lesz saját lakásod, lehetnek állataid is. Motiváljon ez. Közben ha teheted, járj el menhelyre, én ott élem ki magam míg össze nem jön lakásra.
2020. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, en allergiara gondoltam elso korben, na az lenne az igazi szivas! Nekem is felnottkent lett macskam, miutan elkoltoztem, lemaradtam valamirol? Nem. Sokkal felelossegteljesebbnek is erzem magam, mint mondjuk 16-17 eves koromban, plusz nem fuggok a szuleimtol. Annyit koltok ra, amennyit csak akarok, ugy es azzal etetem, amivel akarom, es az allatorvosra sem sajnalom a penzt, ha ugy van. A szuleim mellett ez nem lett volna.
2020. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a választ, sajnállak érte. Nálam ugyanez volt enyhébb változatban, kutyát kaptam , azokat imádták a szüleim, de a macskákat nagyon nem szerették. Amikor találtam egy cicát, egy hétig titkoltam a szüleim előtt. Később néhányszor hazautaztam a cicával és nagyon megszerették. De nekem könnyebb volt, akkor már saját lakásban laktam.

Láttam, hogy kerületi fb csoportban egyetemisták nyáron ott lakással is vállalnak állatgondozást.Ez nagy segítség minden gazdinak, aki megteheti.

Próbáld meg esetleg. Vagy csak a sima kutyasétáltatást pénzért. Aztán néha vidd fel a kutyust a szüleidnek, hogy lássák, milyen tündéri egy kiskutya vagy nagykutya.

2020. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!