Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amit ti NEM...

Van olyan dolog amit ti NEM tennének meg a háziállatotokért?

Figyelt kérdés
Szóval persze szinte minden gazdi azt mondja,hogy ő bármit megtenne a háziállatjáért. De van olyan dolog amit semmi körülmények között nem tennétek meg érte? Lehet akármi,esetleg egy nagyon kölcséges orvosi számla és ehezz hasonlók.

2020. okt. 31. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Kisgyereket nem áldoznám fel érte, sem magamat.

Nagyon magas orvosi költség esetén (200-300ezer) próbálnék segítséget kérni, de ha ez nem jön össze elaltatatnám.

2020. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
81%

Ha havi 100-200000-es gyogyszer kene neki az eletbenmaradashoz.


Egyszeri 500000-1 000 000 mutetet is ki tudok fizetni.

De havi folyamatos tobbszazezres gyogyszert nem.


Es hallottam mar olyanokrol akik havi 86000-es gyogyszert vettek a macskanak.

Kozben osszbeveteluk volt vagy 400000...


Ez nekem mar sok.

Inkabb a gyerekemre koltom, mint pl. 5-10 even at egy beteges kisallatra.

2020. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem etetnem premium tappal. Borzaszto draga
2020. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vantel ***** válasza:
85%

Nem építenék neki metró alagutat.

Beszélő harci cápát sem vennék.

2020. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem tenném ki műtétsorozatnak, ami után két lábon és két keréken, vagy egyéb kisegítő eszközökön kéne élnie.


Láttam már ilyen halál markából milliókért visszahozott állatot. Nekem bárki mondhatja, hogy "dehát így is boldog". Nem. Mozgásban súlyosan korlátozott állat sosem lehet igazán boldog. Lehet hogy te úgy látod, ahogy futkározik a többiekkel, pedig csak folyton azzal a ténnyel küszköd, hogy ami korábban ment neki, az most miért nem.


Ezt nem vagyok hajlandó megtenni egyik állatommal sem, sőt erősen azon a véleményen vagyok, hogy majd amikor nekem kéne elvégezni ilyen műtéteket, akkor sem fogom vállalni. Lehet ajánlok majd egy kollégát, de én erre nem fogok egy gazdit sem buzdítani.

2020. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Ja igen, és az irreálisan drága kezeléseket/gyógyszereket sem vállalnám miatta.


Akkor a fennmaradó részt boldogan töltenénk el, s amikor eljön az idő elaltatnám.

2020. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
A gyerekeimmel szemben mindig alulmarad. Prémium tápit eszik, mindig kap új játékot, több fekhelye is van, stb. Nem spórolok rajta, de a gyerekek az elsők.
2020. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan vicces, hogy valaki azt írja 1 milliót is költene rá, erre valaki idelöki, hogy “nem etetném prémium táppal”🤣🤣🤣🤣🤣
2020. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!