Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot ajánlatok...

Milyen állatot ajánlatok panelban? Hörcsög és halacska nem nagyon izgat, valami olyasmi kéne mint egy kiskutya, csak ugye elég problémás lenne panelban, meg anyut sem tudnám rávenni.

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tengeri malac? Nálunk nagyon megszerették a gyerekek, két kis tengeri malacunk van, hogy ne unatkozzanak. De minden délután kivesszük őket a ketrecből, és akkor felfedezik a "világot". Etetni mindkét gyerek tudja, a takarítást egyszer mutattam meg, azóta a lányom csinálja (12 éves, a fiam 10). Persze én gondoskodom arról, hogy legyen mit enni adni és az alom megvásárlásáról is.
2020. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mennyit tudnál vele foglalkozni? Mennyi helye lenne? Mennyit szánsz rá? Mi az, ami szóba jöhet? Stb. Kicsit bővebben fejtsd ki, légyszíves.
2020. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Cica 🐱
2020. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Nyúl esetleg. Sokszor tud úgy viselkedni mint ex kutya, ki is kell engedni naponta több orára minimum.
2020. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Cica, menhelyről. A leghálásabb, társ hosszú évekre, puha és meleg.
2020. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Cica, nyúl, csincsilla, papagáj, tengerimalac, esetleg valamilyen hüllő.
2020. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Patkány. Legalább kettő. Azokkal úgy lehet foglalkozni mint a kutyákkal. Még trükkökre is betaníthatóak. Csak rengeteg foglalkozást igényelnek. És egy naaaagy ketrecet. Rendszeres kiengedéssel. Csak sajna lehet az anyukád ahogy meghallja, elhangzik egy "Fúúúújjjjj! Normális vagy!? Patkányt?" Ezért először keress a youtubeon cuki patkányos videókat és mutasd meg az anyukádnak, hogy tisztában legyen avval hogy nem minden patkány fekete büdös kanálislakó. :) Ha a vidikre azt mondja "Jaj de cuki", akkor szinte nyert ügyed van.
2020. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
6os vagyok miert vagyok lepontozva?????????????
2020. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és a helye ami lenne kb egy közepesnek mondanám
2020. nov. 22. 23:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De mekkora az a közepes? A felsorolt állatok minimum ketrec mérete 100x50 centis kecó, a csineknek egy két ajtós szekrénnyi hely kell míg a patkányoknak is elég magas hely kell mert szeretnek mászni.
2020. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!