Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom elzavarni a macskát?

Hogy tudom elzavarni a macskát?

Figyelt kérdés

Idejött tök véletlenül egy fiatal, szelíd macska, és úgy tűnik , hogy itt is akar maradni.

Én viszont nem akarok macskát, mert állandóan zavarja a lépésemet, munkámat, stb...


2020. nov. 25. 22:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
21%
Szegény cica:( Ha tényleg zavar akkor egyszerűen rakd ki:(
2020. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Allatmenhely. Nem tudom mennyi eselye van tulelni a hideget ha pici, te meg csak ugy kirakod...
2020. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lado21 válasza:
79%

Segits neki adjal néki enni!

Hirtelen irtal nem is latni hogy kint jatszodik a jelenet vagy a faljaid mogott igaze zart ajtoknal.

Enni adjal néki vannak mar most olyan jo aron termekek vehetnel kis odut néki ahova bebulik.

Hasonlo mint a kutya ol.

Nos?

2020. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem segíts neki, jön a tél, legalább egy kis dobozt rakj neki ki ronggyal, eselteg rakd fel az internetre, hogy valakinek nem e kéne, de tényleg az állatmenhely lenne a legjobb.

Nekem nem lenne szívem kirakni úgy, hogy semmit nem teszek.


Ha viszont valami csoda folytán ugy döntenél, hogy megtartod, hiszen téged választott a cicus, akkor ahogy nő, eselteg ivartalanítod, akkor egész nap szinte aludni fog, nem lenne vele gondod.

Remélem valami csoda folytán mégis a szívedhez nő, ha nem kérlek, akkor se rakd ki csak úgy

2020. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem van kutyám, és rohadtul nem érdekel a macska. Menjen át máshova. Régen is volt, gondoltam, hogy szeretni fogom, de nem, mert állandóan a közelembe férkőzik. Hiába rakom arrébb, nem érdekli.

Nem simogattam, nem etettem, de ha a kutyámat etetem, akkor egyből oda megy, és zabál mint az állat. Szerintem eltévedt, és valamelyik szomszédé lehet...

2020. nov. 25. 23:29
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor állatmenhelyre viszem.

Itt nem az volt a kérdés, hogy hogyan segítsek, hanem hogyan zavarjam el! :)

2020. nov. 25. 23:30
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a tippem, hogy kutya eteteskor jott ide, és valószínűleg neki is van kutya barátja...
2020. nov. 25. 23:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kerdezo nem akar macskat, akkor a legrosszabb otlet az etetese, akkor szokik csak oda igazan.

En kerdezoskodnek a szomszedoknal, hatha kiderul, hogy kie a macska. Ha nincs gazdaja, akkor viszont keresnek neki egyet.

2020. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképp kérdezd meg a szomszédokat először
2020. nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 tudom, hogy az rossz ötlet, de meghallja, vagy meglátja hogy a kutya odamegy, akkor egyből felbukkan a macska.... Hiába zavarom el onnan, akkor se érdekli :)
2020. nov. 26. 00:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!