Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lett a mentőssel és a...

Mi lett a mentőssel és a kutyussal?

Figyelt kérdés

Tavaly év vége felé (Karácsonykor, vagy Szilveszterkor?), volt itt egy kérdés, amikor valaki kétségbeesetten leírta, hogy a kutyusa fagyállót ivott.

Akkor egy magát mentősnek tituláló személy leírta, hogy mit kell tenni, hogy az eb túlélje, maradandó károsodás nélkül, azaz mi az elsősegély menete.

A válaszát töröltették, és a moderátorok törölték is, meg több kommentelő jól el is küldte az anyjába, mondván csak troll.

Majd órákkal később többen leírták, hogy rákerestek a dolgokra, és kiderült, hogy a mentős srác nem kamuzott, tényleg azt kellett volna tenni a kutyussal, és tényleg az a fagyállós elsősegély menete.


Tudja valaki, hogy mi lett velük?



2020. dec. 1. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
honnan veszed, hogy nem kamuzott? Egy mentős a gyk-n kérdezi, hogy hogyan kell elsősegélyt nyújtani? És a gyk-n vár válaszokat, amíg a kutyája haldoklik, ahelyett, hogy álatorvoshoz vinné? Felejtsd el...
2020. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Mit írt?

Hogy alkohollal kell itatni?

Mert az igaz. Nekem is azt kellett csinálnom, orvos utasításra.


Meg is gyógyult a kutyam.

2020. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Első válaszadó ilyen szövegértési képességekkel hogy van még egyáltalán életben?
2020. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentős srác és nem szilveszterkor történt, de én is írtam már az alkohollal itatást, mint elsősegélyt és nekem is törölték ezt a kommentemet. Nem tudom mi volt a probléma vele, nem kaptam indoklást.
2020. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami alatt megírtam ezt a kommentet, a #2 válaszodó -40%-ot süllyedt. :D Azt hiszem ez sokat elmond, pedig tényleg nem hülyeség az alkohol, hiába pontozzátok le...
2020. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyk moderálási szokásaiba inkább ne menjünk bele...
2020. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az itatás csak hagyján, de orvosnál alkoholt kötnek be nekik vénásan. Döntően vodkát, mert az tiszta, olcsó és jól adagolható (amikor először láttam a kezelő hűtőjében vodkát, furcsán néztem. Utána kérdeztem :D).


Természetesen nem belezúdítják az alkoholt az állatba, hanem infúzióban kapja nagyon lassan, megadott töménységben...

2020. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!