Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki adott idétlen nevet az...

Ki adott idétlen nevet az állatának? És mi az?

Figyelt kérdés
Így fél1 kor remek kérdések jutnak eszembe. Ma kaptam egy cicát,imádni való,ezert a Tündér nevet kapta :D már ráragadt a Tünci név. Van egy aranyhörcsögöm is, Ő Aranyka, az előző fiú volt, ezért Csávónak hívtam.
2020. dec. 8. 01:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy fehér hörcsögöm, negyedikként került a házhoz. A Fehér nevet kapta. Volt egy tengerimalacom, ő Gombóc volt.

Akarok majd egy puli kutyàt, neki Habi lesz a neve.

2020. dec. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kandúrom. Mikor ő született sokat loloztam (league of legends) és az egyik karakter után Lee-nek neveztem el (Lee Sin). De mostanság már csak Nudlee-nak (Nudli) hívom.
2020. dec. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Fekete házi macska, a neve, Tücsök.

Elsőnek poénból lett ez a neve azzal az indokkal hogy Pákó ne tudja kimondani, de megmaradt a név

2020. dec. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A legelső kutyámat Tutunak hívtam. Az utánit Delfinnek. Most van két kutyám: Guba és Lucky,két macskám:Szenes és Hamus
2020. dec. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A macskánk egy folyton elégedetlen, rosszalkodó hisztigép, így a hisztis picsa verzióból a Picsi maradt rajta.
2020. dec. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Két macskám volt ,az egyik Ribizli a másik Kaktusz Pedró.A kutyám neve Csipás(oltási könyvében is így szerepel),kóbor kutya volt ,amikor befogadtam nagyon csipás volt a szeme...
2020. dec. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Anyám kutyája Decibel.
2020. dec. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hát ez nem idétlen név de egyszer volt egy macskám amit Miának neveztem el. De végül kiderült, hogy amúgy ő fiú...de a névre már rászokott szóval maradt
2020. dec. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Cumdump lett a neve a nemrég befogadott cicánknak. Azért adtam ezt a nevet neki, mert alapvetően kinti cica, és mióta magunkhoz vettük 3 másik macskának láttam hogy tartja a hátsó felét (pedig nem figyelem egész nap, csak néha kinézek az ablakon), ők meg "el is fogadták a felkérést".
2020. dec. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Napokban találtam egy kutyát, szeszgyártól nem messze. Feles lett a neve.
2020. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!