Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen olcsón fenntartható...

Milyen olcsón fenntartható állatok vannak amelyeknek havi etetési költsége/igénye kevesebb mint 5 ezer forint?

Figyelt kérdés
Tehát évente olyan 60 ezret szánnék rá és fontos hogy sokáig éljen legalább 15 év.

2020. dec. 12. 13:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Talán ami olcsóbb állat az az Achát csiga, Afrikai óriáscsiga. De az kb 5 évig él.

Ha ennyi pénzt tudsz csak rászánni, akkor szerintem ne akarj sokáig élő állatot. Egy hörcsög is csak 2-3 évig él.

2020. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Talan valamelyik egyszerubben tarthato teknos.
2020. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%
csincsilla
2020. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Kígyó.
2020. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Gyönyörüek csodálatosak a kígyók ahogy nézem és tényleg olcsó tartani öket leírások alapján
2020. dec. 12. 13:58
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Macskát is lehet 5000 körül almozni és etetni. Csak ugye az állatorvos lehet váratlan kiadás, + az inartalanítás, de ha menhelyről fogadsz örökbe, ők már általában kiivartalanították a cicát, így azért nem kell fizetned.
2020. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
5000 forintból szerintem nem nagyon lehetne tartani macskát. Max ha valami nagyon nagyon rossz minőségű kajával eteted.
2020. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2%
#7 házi koszton vagy olcsóbb macskakajával simán tartható ennyiért macska
2020. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Igen, de nem kene zsiros maradekon es olcso tapon tartani :) Tudom-tudom, nalatok biztos igy szokas, de haladni kene a korral, es nem 50 evvel ezelotti szokasokat kovetni. Havi 5 ezerbol nem tarthato macska es kutya sem.
2020. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A csincsilla nagyon kényes az ennivalóra meg alapjában véve.

A teknősnél a szárazföldiek nagyon nagyra nőnek hatalmas helyigény stb, a vizi teknősök meg rosszabb változtata a halaknak, kell nekik szárazföldi rész is ahol napozhatnak de viznek kell lenni nagyrésznek ahova bivaly szürés kell. Semmiképpen sem olcsó vagy könnyen tartható állatok.


A kutya és macska biztos nem tartható 5 ezerből. Kezdjük ott hogy én nem szoktam pocsékolni és sosem dobok ki maradékot, másrészről az emberi étel nem való macskának vagy kutyának,nekik mérgező sok ételünk. Aztán főleg a kutya mindenképpen igényel állatorvost, bármi jöhet és nagyon drága lehet. Nem vállalok be ilyesmit.


Az olyan állatok meg kizártak ami kevesebb 5-10 évet élnek, mert nagyon ragaszkodó tudok lenni és borzalmasan esne hogy elpusztult pár év alatt, annak nem látom értelmét tartani hogy pár évente cserélgetni.

2020. dec. 12. 14:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!