Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatok valóak nekem?

Milyen állatok valóak nekem?

Figyelt kérdés

-Simogatható legyen

-Kötődjön hozzám

-Játékos legyen

-Kis helyen is elférjen (Csak estére és suli időre)

-Minél szobatisztább, annál jobb

-Este tudjak mellette aludni, legjobb lenne, ha ő is aludna esténként

-Ne kerüljön egy vagyonba a felszerelés, de azért tudom, hogy mindennek ára van.


Ha eszembe jut még valami írom hozzászólásnak.

Köszönöm ha elolvastad, és előre is köszönöm ha válaszolsz (a kérdésre!).



2020. dec. 15. 16:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%
Csillámpóni 😍🐏
2020. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kutya helyett nyuszit választana az is él 10 évig tehát akkor 10 év múlva szerezzen be egy kutyát? Akkor már kezdésnek egy hörcsög aztán meglátja a kérdező , hogy mennyire tudna foglalkozni komolyabb igényű állattal .
2020. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Tengeri malac vagy patkány, utóbbi nagyon okos, idomítható. Azt is vedd figyelembe, hogy egy kutya pl elég nagy kötöttség az egész családnak.
2020. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
28%

Fogadj be egy gekkót.

Múltkor láttam, hogy a kígyó mellett van a terráriuma...

Izgultam, hogy fusztrálják egymást.

2020. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Berserker88 ***** válasza:
91%
#24 Nálam is látják néha egymást de túlságosan nem érdekli egyiket sem a másik. A Gekkó szokott ritkán vadászni a Boára mert azt hiszi, hogy óriás kukac. :D
2020. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
60%

Kösz ez meg nyugtató!

Amúgy mindig mindent túlgondolok...

Végülis így lesznek tenyésztve...?!

Csak itt olvastam, hogy a hüllőt azt nem igazán lehet befolyásolni.

2020. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Berserker88 ***** válasza:
Ha befolyásolni nem is igazán lehet, de a nagyobb kígyók tudják, hogy nem feltétlenül préda nekik egy gekkó, főleg ha nem éhezteti őket az ember. Ettől függetlenül nem a legjobb ötlet, ha egyszerre veszi ki őket az ember vagy közel vannak egymáshoz, ha más miatt nem is különböző betegségek miatt. Gyíkokra inkább a többi gyík veszélyes, pl a gekkót simán levadászná egy Varánusz ellenben egy gekkó is megenne egy kisebb testű gekkót.
2020. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Berserker88 ***** válasza:
64%
Azért azt még hozzá tenném, hogy vannak különféle kígyók akik megeszik a gyíkot is, de mint mondtam nem ajánlott egyszerre fogdosni őket
2020. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!