Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy képes valaki úgy háziálla...

Hogy képes valaki úgy háziállatot tartani, hogy közben rá sem bagózik?

Figyelt kérdés
Szomszédunkéknak van egy kutyája, de konkrétan az etetésen meg itatáson kívül nem foglalkoznak vele. Tiszta kosz a szőre, rühes a bőre is szegény kutyusnak. Nekünk van két labradorunk, de elképzelni nem tudnám, hogy legalább egyszer ne menjek ki hozzájuk játszani velük, megsimogatni vagy csak rájuk nézni..

2020. dec. 15. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Eleg csak ebben a kategoriaban megnezni a kerdeseket... Sajnos vannak ilyen emberek, en sem ertem oket, de ez rettenetesen elszomorit :(
2020. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk a szomszédba van 3 kutya... Kb kaján és vízen kívül sokminden mas figyelmet nem kapnak igaz nem olyan elhanyagoltak mint amemlyiket te leirtad, de hátra zárták őket a közös kerítéshez... És az egyik idegileg kicsit nem okés... Ha mi kilépünk az ajtónkon ugat... Ha a mi két kutyánk játszik... Ugat... Ha bármit hall ugat... Bár szerintem inkább csak a figyelem hiányzik neki de irtó idegesítő...
2020. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is ilyen a nyulával. A pasija megvette neki(csak a nyulat,a felszerelést anyám vette). Az eladó minden sz*rt megvetett vele,én pedig direkt könyörögtem hogy tenyésztőtől vegye de neeem ő elhozza a boltit mert milyen cuki. Úgy 2 hónapig elvolt vele. De mostmàr nem takarítja normàlisan(kint van a konyhàba mert büdös), mindent összevissza eszik(krumpli,nylon szatyor,kábelek,amit csak talál),nincs etetve se rendesen. A napi foglalkozás meg annyi hogy kinegedi este,elfelejti visszarakni és nekem kell mert ő már lefeküdt aludni,és rohadtul utálom szegényt megfogni mert borzasztó hosszúak a körmei(azt is én vágom neki ha tudom) és utálja ha felveszik. Az meg a másik hogy lassan ivarzik és anyámat többször is megharapta már.
2020. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim sem foglalkoznak, amikor felnőtt lett a kutyám.

Én majdnem mindennap játszok vele, ha az időm engedi...

2020. dec. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!