Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Legtöbb ember miért szereti...

Legtöbb ember miért szereti jobban a kutyát, mint a macskát?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Talán mert a kutya hűségesebb

De én mindkettőt ugyanannyira szeretem

2020. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
1-es vagyok,nekem van egy olyan kérdésem hogy kutya vagy cica,és a cica vezet
2020. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Mert a macskaba saját frusztrált tulajdonsagait látja bele amihez sokszor az állatnak semmi köze.
2020. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
A kutya rajongásáért túl sokat nem kell tenni
2020. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miből állapítottad meg?

Ha kutyád van, akkor eleve több kutyás emberrel találkozol.Kulya suli,kutyás sétáltató helyek.

Nekem macskám van.A legtöbb ismerősömnek szintén.Néhánynak mindkettő.Akinek csak kutyája, ők vannak a lég kevesebben.

2020. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. Nekem is macskám van. De tényleg több kutyás embert ismerek, mint macskásat, ezért tettem fel a kérdést. :)
2020. dec. 21. 11:11
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Mert a macskákkal kölcsönösen utáljuk egymást. A kutyák pedig szeretnivalóak.
2020. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Mert a macskam egy onallo szemelyiseg. Nem jon oda hozzam ha nem akar, nem mindig lehet szeretgetni, 18-20 orat alszik egy nap.

A kutyam viszont egynek tekinti magat velem. A vegletekig odaado, akarmikor ellehet vele menni setalni, mindig mellettem akar lenni.

Persze kutyabol es macskabol is van kivetel, ezt meg a lepontozasok elott elmondom.

2020. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
79%
a macskak fuggetlensegre torekszenek, a legtobb ember pedg gyenge,masoktol fuggo szemelyiseg. meg a macskat legalabb nem kell allandoan mindenhova hordozni,meg nem is szarik be.
2020. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Sztem attól függ milyen a személyiségünk. Nekem pl egy kutya túl "sok". Az a rajongás, a feltétel nélküli ragaszkodás. Egy macska más, ha "megbántom" akkor érezteti a dolgot. Ha hívom nem mindig jön, csak ha ő is akar. Igazi személyiségek. Igazából nem említhetjük egyszerre a kettőt, másban jók, ahhoz vonzódunk amilyen a személyiségünk.
2020. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!