Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mik az állatokkal kapcsolatos...

Mik az állatokkal kapcsolatos munkák?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, és tudom, hogy állatokkal szeretnék foglalkozni. Állatorvos az sajnos nem tud összejönni . Állatorvosi szakaszisztensen is gondolkoztam esetleg arról valami vélemény vagy tapasztalat valakinek? Meg lehet belőle élni? Az lenne a kérésem hogy le tudnátok írni az összes állatokkal kapcsolatos munkát? Amiből valamilyen szinten meg lehet élni. Mindeneim az állatok, de fontos lenne hogy ebből el tudjam tartani magam

2021. jan. 7. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Állatkerti gondozón nem gondolkoztál? Lehetsz még lovász, vagy mezőgazdasági karon van állattenyésztő szakág, vagy csak elmész random melózni valami irodába, vagy a mekibe, mellette otthon kutyát vagy macskát tenyésztesz. Vagy madarat vagy nyulat vagy hörcsögöt, vagy amit akarsz. (Fontos, hogy tenyésztésről beszélek, nem szaporításról!) vagy nyithatsz állatkereskedést, bár ez kissé bonyolult s kezdőtőke kell hozzá, de lehetsz kutyakozmetikus, kutyakiképző. Lehetsz lovas vagy kutyás rendőr. egyáltalán milyen állat érdekel? Milyen fajta munkára gondoltál? Dolgoztál vagy önkénteskedtél már állatok körül? A legtöbb ilyen munka koszos,sáros és kimerítő, komoly elhivatottság kell hozzá, nem elég az, ha szereted a cukimuki állatokat, a velük járó melót is bírni kell fizikailag.
2021. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom amit az első leírt, esetleg ha közel van egy állatkert akkor oda is el lehet menni.
2021. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!