Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A legyek képesek bele menni...

A legyek képesek bele menni az ember fülébe?

Figyelt kérdés
Igaz ha bent lenne azt észre lehetne venni biztos mocorogna.
2010. aug. 14. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem megy bele, meg ha be is megy, akkor kimászik.

Ha benne lenne megőrülnél, mert ott zizegne neked nagyon hangosan :)

2010. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Képes, de nem jut el odáig, mivel úgyis mozogsz, és a légy nem szereti a mozgó célpontokat! :D Max ha alszol, de arra is felébrednél, és elhessegetnéd.
2010. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer 1 haverommal motoroztunk es neki bement kb 10 percig volt bent de gondoltam annyi ido alatt megorul....nagyon szar erzes lehetett ahogy lattam mert nagyon idegesitette, majd mikor annyira kijott agy fogpiszkaloval kivettem de necces volt...:D
2010. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár hete ment bele a fülembe. Iszonyatosan zizegett. Olvastam lámpafénynél, fekve, és belement. Nagyon szar volt. Másnap elmentünk fül-orr gégészhez, de kiderült, hogy már nincs benne, pedig én úgy éreztem... Tompán is hallottam utána. :D
2010. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban úgy volt hogy aludtam,és arra keltem mintha valami mocorogna a fülemnél,és elég nagy hangja volt.De azóta semmi.Lehet hogy csak oda szált és pont felkeltem rá.Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 14. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!