Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vehetek elo egereket es...

Vehetek elo egereket es patkanyokat hogy elve megetessem a kigyommal?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 23:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Lattam kulfoldon ezt sokan csinaljak hogy elo kisallattal etetik a hulloiket, itthon is lehet?
2021. jan. 15. 23:35
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Jártam olyan üzletben ahol árultak újszülött élő egereket, kígyó eleség ként.
2021. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, ha így keresel rá, hogy takarmányegér, találsz egy csomó boltot, ahol kapható.
2021. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Még jó, hogy egyáltalán azzal tisztában vagy hogy egeret eszik..
2021. jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Ne kínozzál semmilyen állatot,ha egér,ha patkány,halottan is megeheti.Vagy élvezed nézni a szenvedést?
2021. jan. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
#5. Már ne is haragudj, de egy kígyó sokkal humánosabban végez egy egérrel, mint egy “humán”, egy sertéssel.
2021. jan. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
6.:Nem haragszom.
2021. jan. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

Milyen durva az ilyen am,nem értem, h lehet valakinek olyan lelke egyébként, h direkt élve vesz állatokat h be dobja a kígyójának és élvezi ahogy majd szenved es haldoklik a másik állat.

A 2 példának semmi köze egymáshoz,hogy jön ide a sertés mikor levágják, ahhoz hogy élő állatokat akar etetni egy másik állattal egy ember? 2 különböző lelki világ, bár én egyiket se birom,de mind a kettő ölés,ez igaz.

De kb ennyi erővel kis macskákat meg etetem a pitbull kutyával, mert az humánosabban végez velük, mint ember a disznóval kb. :) ez ugyan olyan volt.

Beteg ez a világ.

Okoskodni nyugodtan lehet,mert mint minden magyar ilyenkor profi állat szakértő, ha kell gépész, ha kell orvos, és minden más..okoskodás..szóval nyugodtan lehet mert törlöm a megválaszoltakról, mert annyit se er h elolvassam utána.

Kérdező...ha majd egyszer valami oknál fogva pár éven belül,te se fogod érteni hogyan mert eddig soha nem bántott, de egyszer rád fordul a kis kígyód, vagy valahogy kijön a hellyéről, reméljük nem csak némán fogsz ülni otthon,hanem vállalod a felelősséged,és első esetben pedig nem fogod a kukába kivágni mielott megöltétek valahogy.(mert volt már ilyen) :)

2021. jan. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

A kígyó megeszi az egeret, ez a természet rendje...

A kutya tud mást is enni, nem csak macskát, van kutyatáp.

Kígyótáp az nincs és sok kígyó csak élő eleséget fogad el...

Ugyanaz történik gyakorlatilag a terráriumban mint a természetben...


Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy a legtöb kutya tulajdonos, nem mondjuk Orijennel etet, ami szabadon tartott állatokból készül, hanem mondjuk pedigrével, amiben olyan csirkék vannak, akik egész életükben nem voltak egy papírlapnyi szabad területen, akkora tömegben “éltek”.

2021. jan. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

A főbb különbség amit látni kell, hogy a terráriumban ugyanaz történik, mint a természetben, tehát nem az ember a gonosz, hanem a kígyó a “gonosz”... (persze nem az, csak ha fekete-fehérben akarjuk látni a világot)


Míg ha ipari húsfeldolgozásról van szó, akárhogy is nézzük, az ember a gonosz, kegyetlenség én túlszárnyalja a természetet.

2021. jan. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!