Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egyes emberek miert nem...

Egyes emberek miert nem fogjak fel, hogy van amit a kutya, cica, papagaj, akarmi NEM EHET?

Figyelt kérdés
Mert artalmas ra konkretan? Regen nem tudtam, hogy a macskak nem birjak a tejet, de azota nem kapnak tejet. (Elotte se kaptak, mert akkor meg nem volt macskam :D). Ennyi. Ertem en, hogy hihike de cuki, amikor Buksi betol egy fel talba Milkat, de szerintem az is ugyanolyan cuki, amikor a neki valo jutalomfalatot eszi pl. Szoval miert akarjak egyesek karos emberkajaval etetni az allatokat, letagadva, hogy az karos? :D
2021. jan. 17. 04:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
“Mert a kutya az megemészti a nyer húst meg a csontot! Sokkal erősebb a gyomra mint az embernek! Ebből következik, hogy bármit meg tud emészteni amit az ember is!!!”
2021. jan. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem értek az állatokhoz, de pl. Retrievernek nem mindegy milyen csontot adsz, semmiképp sem lehet hosszúkás, vékony, éles, mert kilyukad tőle a gyomra, meg alapból olyan fajták, hogy gyorsan esznek, szinte egyből elnyelik a falatot, még akkor is, ha egyedül van. Amíg egy akármilyen keverék kutyusnál ez eszünkbe sem jutott volna, addig Retrievernél erre kezdettől fogva odafigyelünk. Jah és alapvetően csokit sem ehetnek a kutyák. Macskáknál csak laktózmentes tej, azt ehetik.
2021. jan. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
A TULAJDONA, azt ad neki amit akar. Ti fotelállatvédők ezt miért nem fogadjátok el?
2021. jan. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Az állat nem tulajdon, mert nem tárgy, te 10 emeletes vadbarom. Aki meg ahhoz is hülye, hogy mivel szabad etetni és mivel nem, azt el kéne tiltani az állattartástól.
2021. jan. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Egyeseknél tudatlanság, másoknál nemtörődömség. Nálunk kapnak a kutyák emberi ételt is (itt pl. májasra gondoljatok, ne mindenféle éttermi fogásra) de csak hatalmas odafigyeléssel. Egyik ismerősöm amikor nem volt otthon 2-3 napig testvérére bízta a tengerimalacát, aki sajnos felfúvódott és... nem volt egy szép látvány az biztos.
2021. jan. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem agyontenyésztett állatot tart, akkor adhat neki mindent. Régen sem lett semmi bajuk a kutyáknak,macskáknak, mert nem táppal etették őket. Nem is volt még táp.
2021. jan. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
De irigylem azt akinek ez a legnagyobb gondja mit ehet egy állat hát tudod mit ehet kis csillagom azt amit elé raknak
2021. jan. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7 De csokika meg csipsz sem :D Nem arra gondolok, amikor adsz egy par falatot a sult csirkedbol, nyilvan...
2021. jan. 17. 07:44
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

Hát aki folyamat eteti ezzel őket az tényleg kugifej. De ha néha kap, mert kívánja nem fog belehalni. Persze függve a mennyiségtől. Például öcsém Jungariai Törpehörcsöge K betűs ételeket nem ehetett, tehát Karalábé, Káposzta stb, mert annyi gázt termel a kisöregbe, hogy kifingik szó szerint. Nem is kapott soha, mert egy ilyen kicsi állatnak mi lenne az egy arányos bevitel? Egy csipet? Meg ő nem is mutatja ki annyira, hogy kívánná. De pl egy kutya ha ott csahol és ízlik neki, akkor néha miért ne? Ember is szív cigit, füvet, ekizik, alkoholizál, vizipipázik, burja a sok műanyag kaját, és mennyiségtől függően semmibe nem hal bele, ránk ugyan úgy károsak ezek.

De a mi kutyáink szerencsére csak répafüggők voltak. Az meg talán nem káros rájuk :) Néha megengedtem, hogy a Danon csokipudingos műanyagpoharam kinyalják. Szerintem ebben nincs még semmi rossz.

2021. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de 2-es a főtt csontokat és támasztó csontokat nem ehet a kutya, mert szilánkosan törnek.

És pl. a tengerimalac pedig a K-betűs zöldségektől felfúvódik és mivel nem tud pukizni meghal.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem úgy gondolják, hogy ha nekik ízlik a kutyának is biztosan fog. A jutalomfalatot nem szeretik, szóval feltételezik hogy a kutyájuk is jobban szereti a csokit.

2021. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!