Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet tiszta egy lakás/ház ha...

Lehet tiszta egy lakás/ház ha kutyát/macskát tartanak bent?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Rendszeresebben kell takarítani. Ennyi a titok
2021. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

Nálunk két kutya van bent, itt a fővárosban pedig egy macska.


Ha "megvannak" nevelve, azaz szobatiszták és nem szedik szét a lakást, továbbá naponta van porszívózva, és ápolva az állatok (értsd fésülve, bizonyos időközönként fürdetve), akkor lehet tiszta a lakás.

A szőrszálak sem okozhatnak gondot, ha van fekvőhelyük, rendszeresen van porszívózva, továbbá használtok tapadófejes ruhahengert.

2021. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Definiáld a "tiszta" fogalmát és mértékegységét.
2021. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2021. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Ez relatív, ki mit ért alatta. Az állatszőr, a szag mindig érződik. Csak az ott lakók megszokják, de egy idegen észre veszi.
2021. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Persze
2021. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Van abban valami amit az 5ös mond. Nálunk macska van a házban szerintem sokkal tisztább mint egy kutya. Persze hullik a szőre de ezt könnyen lehet orvosolni, viszont ismerősömnél ahol kutya van bent az borzasztó. Alap kutya szag van a házban, kutyaszőr mindenhol (pedig tudom milyen ha szőr van a kanapén nálunk is előfordul nem vagyok finnyás). Bár szerintem náluk kutya nélkül is ez lenne.. 😂
2021. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
"Átlag" tisztaság mindenképpen, sőt, átlag felett egy kicsivel, mert ahol van bejárós kutya / macska, ott azért a legtöbben gyakrabban takarítanak, mi is. Azért akármennyit takarítasz, ez nem a "patika" tisztaság kategória, ezt kár tagadni.
2021. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Nekem rengeteg ismerősöm járt itt, akinek nincs kutyája, sőt, futár is(szóval esélye sincs, hogy az ismerősök csak jófejek akartak lenni velem), még meg is jegyzik, hogy nem is érződik.

Ami a takarítást illeti, a szőr miatt gyakrabban kell sepregetni, porszívózni, de ha rendszeresen van fésülve a kis dög, akkor kevesebb szőre is hullik.

Ha egy alap igény és igényesség megvan, akkor ez nem plusz erőbefektetés. Nekem legalábbis nem.

2021. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk macskák vannak bent meg nyulak. Mi elég finnyásak vagyunk úgymond, úgyhogy naponta előkerül a porszívó, de általában nem porszívózzuk fel az egész lakást napi szinten, csak adott helyeken (kiszórta az almot, vedléskor összefetrengte a kanapét, stb)

A kutya nálunk az idő nagy részében kint van, de gyakran be is van engedve. Na, így, hogy kinti is, így eléggé koszol. Amíg bent van, addig kutyaszag van, nyál, szőr, néha sár... Ahogy kimegy, azonnal takarítás.

De akinek abszolút benti kutyája van és ad magára meg a lakására, ott nincs szag. Ha büdös van, akkor nem takarít.

2021. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!