Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Sok utazás ez állatért?

Sok utazás ez állatért?

Figyelt kérdés
Találtam neten kiscicákat, az egyik nagyon megfogott, egy messzi menhelyen vannak, 187 km :/ tudom, hogy van közelebb, de nem tudom...a szívem mélyén úgy érzem, hogy el fogok érte menni :D de a távolság...
2021. jan. 26. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon megtetszett utólag megbánod hogy nem mentél
2021. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudod eldonteni. Amúgy ha ismeros arra jar elhozhatja ha már úton van. Ilyenekben gondolkozhatsz
2021. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Senki nem ismerős arra, hnap írok egy bemutatkozo szöveget, és ha tetszem nekik megírom, hátha elhoznak vmeddig :D
2021. jan. 26. 23:19
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

3.kérdező véletlen nem te vagy ez?

amúgy megérné ha szerinted ő a tökéletes.:)

távolság ilyenkor nem számít.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__10931121-ho..

2021. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Mégiscsak kb 20 évig a társad lesz. :) Megbánnád ha kihagynád szerintem.
2021. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ hogy autóval vagy tömegközlekedéssel mennél de én voltam cicáért hosszabb távon és megérte. Ilyenkor tényleg ne figyeld az ilyeneket mint távolság ha megvan a cica akit szeretnél. Csak az a lényeg hogy eltudj oda menni valahogy a többi nem fontos.:)

Bánni fogod szerintem ha nem mész el, másé lesz.

2021. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Cicát bárhol lehet találni, akár a környéki bokrokban is, de ha úgy érzed, hogy megtaláltad az "igazit", akkor utazz el érte. Az is egy program.

Én ekkora utat nem biztos, hogy bevállalnék, de olyan volt, hogy a legközelebbi menhely gazdag "kínálata" helyett a város másik végéről választottam cicát, mert a képek és leírás alapján rögtön beleszerettem.

Megérte!

2021. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy egy jó hamburgerért és kellemes sétáért leugrom Pestre Szombathelyről 2-3 hetente, oda-vissza 500 km-t (ebből igaz, minden 2. út “kötelező” is, mert egyúttal elhozom a lakásunk bérleti díját), 2 havonta pedig Triest-be vásárolni olasz élelmiszereket, nyaranta portorozi strandolással összekötve, ez 800-850 km oda-vissza, nem, egyáltalán nem sok.

Tekintve, hogy a nagyszüleim a Veszprém- Szombathely távot (80-90 km) nagy disztanciának élik meg, igen, sok utazás.


Neked kell mérlegelned. Nekem fontos tényező a macskám, ha neked is azzá válik majd, eszedbe sem jut utólag az a párszáz kilométer,

2021. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Neem utánam lévő nem én vagyok, nekem csak benti lenne
2021. jan. 26. 23:49
 10/14 anonim ***** válasza:

9.okés csak érdekes volt :D.

na ammúgy döntöttél?

2021. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!