Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Üdv sertéstelepen dolgozok és...

Viktor950 kérdése:

Üdv sertéstelepen dolgozok és a kollégákkal beszélgetés közben szóbakerült a sertés kábítópisztoly egyikazt mondta ha egyember a fejéhez rakná és elsütné biztos meghalna mert ez olyan mintha pisztollyal főbe lőné magátszerintetek ezigazlehet vagysem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Próba! Mit veszthetünk? Max nem okádsz többet ide ilyen olvashatatlanul.
2021. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elnézést első válaszadó, nem fért ki a kérdésem. Sok volt a karakter.
2021. febr. 7. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A disznó koponyacsontja elég vastag ha azt átüti akkor az emberét is.
2021. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért van olyan rész is, ahol ki lehet fejteni. :)

Nem próbálnám ki. A koponyát átüti.

Aztán hogy halál lesz a vége, vagy épp milyen módon lesz fogyatékos az ember ha felépül, az egy jó kérdés.

2021. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a disznókoponyát át tudja ütni, úgy az emberét is. Attól függően az agy melyik része sérül fog meghalni vagy valamilyen fogyatékosságot szerezni. Legnagyobb valószínűséggel meghal. Az a szerszám nem vicc tárgya...
2021. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki egy deszkán.
2021. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Én tökéletesen el tudtam olvasni a kérdést így is. De vannak, akiknek semmi se jó: ha máshogy írod ki a kérdést, akkor az nem jó. Dunát lehet rekeszteni itt az oldalon a kötözködő, akadékoskodó emberekből.
2021. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

#7:

Mucikám, a "megjegyzések" részhez illendő kifejteni a kérdést, ezt könnyű észrevenni, mert elég nagy, és oda annyit írsz amennyit akarsz. Ha valaki még erre sem képes, hogy azt észrevegye, akkor bizony lehurrogják, ez van. Egyébként te meg azon pattogsz, hogy másnak mi jó és mi nem, mennyivel is vagy jobb? Na ugye.

2021. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem biztos, hogy megöli az embert. A környékemen pár ember így próbált öngyilkos lenni, de csak az agyuk sérült súlyosan, vagy élőhalottként élsz tovább, vagy 2-4 héten belül megleled a halált a gépeken.


Pont mint a neve is írja, ez kábítópisztoly, nem ebbe hal bele az állat, hanem a torkonszúrásba, csak így kíméletesebb, mint ahogy régen részegen csinálták.


Szóval emberrel se képes elbánni (halálosan), csak kiüti az agyat, hogy a többi ne érezze a kliens.

2021. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7 én átgondoltam a dolgot, és a 4-es válaszomban már másképp válaszoltam, mert elfogadtam az indokot, és beláttam, hogy nem mindenki lóg itt folyton.

A te motivációdat viszont nem értem.

2021. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!