Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bolhák még mindig? Mit tegyek?

Bolhák még mindig? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már sok mindent kiprobáltam a bolhák ellen, legutobb a Neostomosan-t, és még midnig észlelem őket, hogy ráugrálnak a lábamra... ezek után mit lehet már tenni?
2010. aug. 17. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

1) kezelni kell az állataidat

2) minden szőnyeget bolhaporral beszórni, hagyni hatni, majd porszívózni

3) textilek, ágyneműk, függönyök, kimosni

2010. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nincsen háziállatunk, nekem valószinű, hogy a fürdőből jönnek, de hát ott nem találtam semmit sem, csak általában ha ott vagyok akkor midnig ott lesz a lábamon. Klóros vizzel már felmostam, mindenféle vegyszeressel de semmi sem jó, ugyanugy vannak. Az ágyneműt, plédeket mindent kimostam mindenhéten már. Neostomosan-nal a szőnyegeket is lefujtam, kemotox-szal is, porszivozok és még mindig vannak...
2010. aug. 17. 11:27
 3/20 anonim ***** válasza:
hát pedig állatok nélkül nincs bolha...szomszéd macskája nem jár át? galambok, rágcsálók???
2010. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De igen, a szomszédbol elég sok macska átjár, van a szomszédéknak legalább 6 :S
2010. aug. 17. 11:32
 5/20 anonim ***** válasza:
na akkor onnét jönnek a bolháid...szépen beszélj a szomszéddal, ha más nem a jegyzőnél tegyél ellene bejelentést
2010. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mert téynleg nincsene háziállataink és sose voltak bolháink most egy olyan másfél honapja kezdtem el őket észlelni a házban és nagyon bosszant hogy semmi sem jo.
2010. aug. 17. 11:39
 7/20 anonim ***** válasza:
Ecettel moss át mindent,attól eltűnnek a bolhák, a szőnyegből és mindenhonnan.A bolhaírtó csodaszerek nem érnek semmit. És a szomszéd macskáit elzavarni.
2010. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Rendben akkor megyek is és felmosok gyorsan!!! Nagyon szépen köszönöm. Még jelentkezem, hogy hogy sikerült az akcio :)
2010. aug. 17. 11:44
 9/20 A kérdező kommentje:
KItakaritottam, Neostomosan-nal is felmostam később, remélem igy már jo lesz
2010. aug. 17. 16:56
 10/20 A kérdező kommentje:
Még mindig találok bolhákat... már nem tudom mit használjak... valami uj ötlet? Minden héten neostomosan-t használok mindenhova, felmosni is, szőnyegre is, de még mindig ugrálnak rajtam a bolhák. A szomszédnak szoltunk a macskákkkal kapcsolatban, mostanában nem láttuk erre őket. Mit tehetnék? Kezdek kétségbeesni
2010. aug. 23. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!