Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a legkisebb achát...

Melyik a legkisebb achát csiga faj?

Figyelt kérdés

Vásárlásba gondolkozom , csak azért jó lenne tudni , egy HOZZÁÉRTŐTŐL , hogy melyik az a faj az achát csigáknál , ami nem nő meg olyan nagyra. Természetesen fel vagyok készülve a méretükre , a terrárium mérete is ideális , még a legnagyobb fajoknak is. Ettől függetlenül érdekelne , befolyásolhatja a választást.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. febr. 28. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Achatina iredalei sansibar

~7cm

Limicolaria fajok

~5cm


Ha viszont nem ritka fajt akarsz, akkor

Lissachatina immavulata var immaculata

~11cm


Az első kettőt nehezebb beszerezni és nincs ingyen.


Az immaculata nagyon gyakori, ingyen osztogatják, de én ingyen nem kérnék, mert nagyon belterjes faj, szaporítják agyba főbe és rossz az állomány. Aki pénzért adja, ott valaüennyire figyelve van hogy legalább a szülők ne legyenek rokonok.


Terráriumnak legalább 80x50cm alapterületűt ajánlok, de inkább 100x50cm, fűtőlap mindenkép kelleni fog.


Remélem tudtam segíteni.

2021. márc. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen , nagyon köszönöm , sokat segítettél. A terrárium 95×50-es.

Még régebben gekkó volt benne , így fűtőlap is van.🐌

2021. márc. 2. 15:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!