Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mini csiga volt a spenótban....

Mini csiga volt a spenótban. Ötletek?

Figyelt kérdés
Spenótot akartam csinálni vacsorára, nyitom ki és egy pici csiga volt benne, egyenesen Olaszországból utazott. A spenótot hűtőben tároltam, és műanyag dobozban volt. A csigat egyelőre visszatettem, par spenót levelet tettem alá és adtam neki salátát, epret. A háza kicsit törött, nem tud teljesen belebújni, de jól van és nagyon cuki. :D most alszik tovább a levélen. Kérdésem az, hogy mit csináljak vele? Hagyjam meg tavaszig? Anya mondta, később kitesszük nálunk vidéken a kertben, én Budapesten élek. Tanácsok? Addig is mire lenne szüksége?
2021. márc. 4. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Tök aranyos ez a történet, elmosolyodtam rajta :) . Hát általában a nyirkos, páradús helyeket szeretik, de nincs nagy igényük igazából. Ne száradjon ki, és legyen 2-3 növény neki, ami minél több nedvességet tartalmazzon, máskülönben nem fogja megenni. Szóval amiket adtál neki, az teljesen jó. Az, hogy hogyan néz ki a hely, ahol van, az pont nem fogja érdekelni, mert alig lát valamit és ahogy írtam, nincsenek nagy igényei.
2021. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha visszatetted a hűtőbe, akkor ennyi erővel a kertbe is kitehetnéd, ott sincs már hidegebb szerintem.

Örülök hogy vannak olyan emberek akiket érdekel egy pici csiga élete :)

2021. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem a hütőben van most, a konyha pultra tettem a spenótos dobozkában, még spenótlevél-házikót is csináltam neki :) olyan csepp meg, pici mini, lehet a spenótban kelt ki
2021. márc. 4. 22:34
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
De szuper,csinálj már róla egy képet légyszi,hagy nézzük meg csigucit.
2021. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Egy kis fehérjét is adhatsz neki,pl csirkemell,vagy hal + szépiát ,akkor szépen vissza tudja építeni a házát,már ha nem durván törött.
2021. márc. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legcukibb kérdés eva. XD
2021. márc. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Csirkemell hal szépia? XD Nem kell ennyire túlzásba esni. Jó lesz neki a friss levél amíg ki nem rakjátok. Sok sikert hozzá. :-)
2021. márc. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 , Mi bajod van azzal amit írtam ? Csigákat tartok,és ilyeneket (is) esznek a levelek meg zöldségek mellett . Remélem a gatyádba élveztél ,hogy beleköthettél egy normális válaszba :D
2021. márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztosan jot tesz a csiganak ha kap minden josagot. Nem akartam belekotni. Csak arra celoztam hogy nem kell ennyire ragorcsolni. Persze lehet csak en vagyok tul erzeketlen.
2021. márc. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem rakjátok ki a kertbe. És ne edd meg azt a spenótot :)
2021. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!