Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi az a fehér cucc ami kijön...

Mi az a fehér cucc ami kijön a mesztelencsiga nyakából?

Figyelt kérdés
A múltkorjában épp fényképezni voltunk éjjel unokatestvéremmel,mikor hazafele menet ráakattunk egy "szülő"(nem biztos) mesztelencsigára,ami miután megszülte a kiscsigát megette azt a nyakából kifolyó akármit, és én erre lennék kiványcsi, hogy mi az?
2010. aug. 18. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A meztelencsigának ott van a nemi szerve.
2010. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pattanás. Csak finom. Ezért eszi meg. :)
2010. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Három deci boci ge ci!
2010. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Harrr ***** válasza:

A meztelen csiga petéket rak le, kb 800at egyszerre. Nem úgy szüli meg a csigákat, egyesével...


Nem tudom mi jött ki a nyakán, de nem szült, az is biztos.

2010. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A csigának nincs is nyaka.
2010. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Harrr ***** válasza:
Háza sincs igazából, látsz rajta ajtót ablakot kéményt? :D A meztelen csiga se meztelen, a róka se hord ruhát, mégse meztelen. Az egyiknek nyálkás bőre, a másiknak bundája van :D
2010. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16:52-De ha kinyitod a biológia könyved nincs a testrészeinél az hogy nyak.Mert nincs neki.
2010. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami szaporodással kapcsolatos dolog lehetett. Mondjuk pete, de azt nem tudom, miért eszi akkor meg. Viszont találtam képet szaporodó meztelencsigákról. [link]
2010. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Harrr ***** válasza:
A biológia könyvet kinyitottam, és a meztelen csigának 6 lába, rakétavetője, és teljes testpáncélja van. A vicsorgó vaddisznófejről ne is beszéljünk és a csápokról. Már nem tudom melyiket rajzoltam hozzá én, és mi az eredeti.Ne legyél már ilyen nyakas :D
2010. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"hecrat"


Igen pontosan azt láttuk ami a képen van... :)

2010. aug. 18. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!