Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy akik általában a...

Igaz az hogy akik általában a kutyákat szeretik azok egoisták és bizalmatlanok, a macskásak pedig jószívűek és naívak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. Ilyen macskás is van meg olyan kutyás is, az hogy ki melyiket szereti jobban nem árulkodik a személyiségéről.
2021. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És mi van azokkal, akik mindkét fajtát szeretik?
2021. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha kötődésről van szó, bizalmatlan vagyok, de csak úgy bárkivel el tudok beszélgetni, akinek van rá igénye, és aki lelkizni szeretne, mindig megtalált, mindegy, hogy ismerem vagy sem. Mások szerint jószívű vagyok, én csak annyit tudok, hogy nem vagyok gonosz. Régen nagyon naiv voltam, mára kevésbé, de egy kicsit sajnos még mindig az vagyok, ezen mindig dolgozom. Szerintem egészséges az egoizmusom, amennyit magamra gondolok. Nem hiszem, hogy bárki, aki hosszabb ideje ismer, azt mondaná rólam, hogy negatív értelemben egoista vagyok. Azonban nem is mások körül forog az életem, hogy mindig másnak legyen jó, én meg kapom a maradok és lesz ami lesz.


Volt macskám, 9 évig, 9-18 éves koromig. Most két kutyám van. Macskákat és kutyákat egyaránt szeretem, igaz a blökikkel több a gond, utánuk nem is lesz többé két kutyám egyszerre.

2021. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elfogult, vagy előítéletes ember véleménye lehet, ilyen módon a valósághoz semmi köze nincs. Azokkal mi van, akik halat, vagy papagájt tartanak?

És azokkal, akiknek semmilyen háziállatuk nincsen? Honnan akasztottad ezt a sületlenséget? Valami magát felsőbbrendűnek gondoló, megszállott macskástól?

2021. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt kutyám (sajnos nemrég elveszítettem), vannak macskáim, vannak papagájaim, tartok csirkéket, voltak pulykáim és kacsáim... Minden állatot szeretek.

Velem akkor mi a helyzet, kérdező? 😀

2021. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4: Abból a feltételezésből indult a kérdésem, hogy akik a kutyákat preferálják azok szeretnek kontrollálni és befolyásolni a macskatartók pedig elfogadják azt hogy külön személyiség a kedvencük. Én is bírom mind a kettőt.
2021. márc. 18. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Én kutyaskent is elfogadom, hogy külön személyiség a kis drágám 😁
2021. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt melyik brit tudósok kutatták ki? Nekem van kutyám, nimfapapagájaim, és sziámi harcoshalam, akkor én milyen vagyok? Macskám a papeszok miatt nem lesz, de semmi bajom a macsekokkal.
2021. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kik azok a papeszok? :/
2021. márc. 18. 22:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
...papagájok...
2021. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!