Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kinek van/volt tengerimalaca?...

Kinek van/volt tengerimalaca? Véleményeket, tapasztalatokat, tippeket várok!

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy tengerimalacot. Valószínűleg úgy lesz, hogy bemegyek az állatkereskedésbe, kiválasztom a legcukibbat, és hazahozom. Gondolom kéne neki egy akvárium is, meg valami táp. Ezeken kívül még mire van szüksége? Ja, és láttam, hogy van az állatkereskedésben tengerimalac póráz - a tengerimalacot is lehet sétáltatni, ahogy a kutyát?:)

17/L


2010. aug. 19. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Cucuuuu!!! :D

nekem is van disznajam :D


ne sétáltasd! nem kutya. komolyan. jobbat teszel neki, ha kiteszed a kertbe legelészni, és nagyon figyelsz rá!


ketrecet vegyél neki, lehetőleg minél nagyobbat, mert akkor jobban érzi magát.

forgácsot kell tenni alomnak, az is van a kereskedésben.

neki való kaját is találsz ott, az a száraztáp, de a szénát se feledd!

minden nap kell adni neki valami lédús zöldséget. az enyém imádja a paprikát, ubit, répát. K betűs kaját ne adj neki mer felpuffad, és bele is halhat!


heti 1x érdemes takarítani, vagy előbb, mert szaglik azért egy kicsit.


édes kis dög, én nagyon imádom! főleg amikor dumál, meg kunyerálja a kaját!:D


ha még tudni szeretnél valamit, jelezd!

2010. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!szerintem semmiképpen NE vegyél állatkereskedésből tengeri malacot!tapasztalatból beszélek!nekünk most van 13 édes kis malackánk:D a tenyésztő kicsit drágább,de hidd el megéri!!!
2010. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 2 fiu van 1 évesek

ha veszel tengerimalacot 2 lányt vegyél mert társas lényeg . ne akváriumot hanem ketrecet . széna mindig legyen elötte minden nap alma vagy répa vagy valami gyümi . tápot és 2 naponta adok nekik mert nagyon hiznak töle de imádják . 2 faházat vegyél a ketrecbe h tudjanak szaladgálni . www.tengerimalac.gemon.ro katt rá

2010. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és porázt ne mert akármilyen szorossan van rajta megilyed valamitöl és egyböl kifog bujni
2010. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!