Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy kerdesem lenne Mar 2hete...

Egy kerdesem lenne Mar 2hete megvan a oroszlanfeju torpenyulam es elvittem nem reg a baratomhoz mert ott voltam 4 napig es amikor ki lett engedve nem piszkolt sehova de ma haza ertem es kiengedtem a szobamba ra pisilt a szonyegemre... Miert?

Figyelt kérdés

#Torpenyuszi pisil a szonyegre
2021. ápr. 7. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:
De mar elotte is pisilt a szonyegemre de a baratomnal pedig nem...
2021. ápr. 7. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem megjelölte a területét.
2021. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nyuszim, kutyàskènt írom le a tapasztalatom, hàtha egyezik. Ha butaság akkor bocsi...Ha már előtte is pisilt oda, gondolom èrezte a szagot( mèg ha te nem is èrzed,ő èrezheti) , és úgy gondolja oda lehet. Mint a kiskutya. Èrdemes szódabikarbónàt szórni rà, majd felporszívózni, az szagtalanít.
2021. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Gyere a Facebookra a Törpenyuszisok csoportba. A választásra érdemleges választ fogsz perceken belül kapni és nagyon sokat tanulhatsz a nyuszikról.


Vannak külön linkjeink, és az egzotikus nyulas dokik Is városok szerint.


Új neki a hely. Nyilván még titeket sem szokott meg és jelöl. :). Mennyi idős a nyunyu?

Nyugodtan írj priviben is


Egy törpenyuszis.

2021. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!