Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gáz ha lány létemre szeretek...

Gáz ha lány létemre szeretek vadászni?

Figyelt kérdés
Mi számít duvadnak? milyen fegyverrel lehet vadászni? Igaz hogy hogy a a sörét hüvely színétől függ az erőssége?(azt halottam igaz) Ha igaz akkor melyik a leggyengébb és melyik a legerősebb?

2021. ápr. 8. 10:54
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem gáz, ha valakinek az a hobbija, hogy állatokat öl. Nemtől függetlenül.


Egyébként hogyan szeretsz vadászni, ha láthatóan lila gőzöd sincs róla hogy hogy működik?

2021. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

mi a f*sz van itt mindenkivel? ledoktoráltatok a kapuban vagy mi?

honnan tudjátok meg állapítani hogy pszichopata vagyok?

attól hogy én épp ezt szeretem attól még nem vagyok az. és amúgy épp azokat az állatokat ölöm meg amik betegek vagy már nagyon öregek. így se fiatal se egészséges állatot nem ölök. csak nem akarom hogy szar gének öröklődjenek tovább ez akkora baj?


és egyébként pár szarka és néhány beteg dög és egy két sakál senkinek nem fog hiányozni és nem teszek vele nagy kárt

2021. ápr. 8. 11:30
 23/53 anonim ***** válasza:
93%

"és egyébként pár szarka és néhány beteg dög és egy két sakál senkinek nem fog hiányozni és nem teszek vele nagy kárt"

Ezzel elszóltad magad.

2021. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
93%
Ahaaaaa! Tehát genetikus vagy. Így mindjárt más. El tudod dönteni, hogy melyik szarvasbika idős és melyik párosodhat jó génnel. Kár, hogy ezt a bikák lerendezik egymás között. :D
2021. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
88%

És mégis ki a francnak képzeled magad, hogy TE döntöd el melyik állatnak van joga élni, halni? Szar gének ne öröklődjenek...eszem megáll. Ebből kiindulva téged is szelektálhattak volna, csak úgy zárójelben.

Nem diagnosztizálunk, de te fejben tuti meg vagy borulva...

2021. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
92%

"amúgy épp azokat az állatokat ölöm meg amik betegek vagy már nagyon öregek"

?????

Ha azzal se vagy tisztában, hogy egyáltalán milyen fajok számítanak dúvadnak, akkor milyen képesítésed van ami alapján eldöntöd, melyik egyed beteg vagy öreg?

2021. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
92%

Továbbra sem értem, hogy honnan tudod, hogy szeretsz vadászni ha soha nem csináltad (legálisan?).


Mivel ölsz te sakált, csúzlival?

2021. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

nem bikák, pl őzek vagy vaddisznók


attól hogy nem vagyok tisztába mindennel még lehet vadászni, apummal mentem el mindig és ő adott fegyvert a kezembe. elmondta hogy mire szabad és mire ne lőjek és én betartottam.


és igen, látszik egy állaton ha már öreg vagy beteg.

2021. ápr. 8. 11:38
 29/53 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de most pontosan azt írtad le, hogy pszichopata vagy. A pszichopaták gondolják "genetikusoknak" magukat. Szerintem itt már nem hobbi a vadászat, és tényleg nem bántásból írom de keress fel egy szakembert, mert ez nem normális gondolkodás.
2021. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
89%
Én is azt mondom, hogy lőjj tárgyakra. El tudom ismerni, hogy valószínűleg rosszabb az élmény, de nem ártasz semminek.
2021. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!