Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gáz ha lány létemre szeretek...

Gáz ha lány létemre szeretek vadászni?

Figyelt kérdés
Mi számít duvadnak? milyen fegyverrel lehet vadászni? Igaz hogy hogy a a sörét hüvely színétől függ az erőssége?(azt halottam igaz) Ha igaz akkor melyik a leggyengébb és melyik a legerősebb?

2021. ápr. 8. 10:54
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
91%

Faszák vagytok mit ne mondjak:)

Mondjuk annak az embernek aki azt élvezi hogy megöl egy állatot annak nem nagyon érdemes beszélni. Részemről ennyi, szép napot mindenkinek.

2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
92%
Azt se tudod milyen fegyverrel lehet lőni, de azt tudod melyik àllat beteg? Ugyan màr! Kèrdèsedre a válasz, igen gáz, ha nő ha férfi, csak azért ölni hogy pózoljon.
2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
78%

Ismerek egy 16 éves srácot aki "vadászik", illegálisan nyilván. Hát nem valami jó srác, veri a tesóját, anyját. Ránézel és lejön hogy egy idióta.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy te is ez vagy, csak itt hagytam ezt a plusz infót.

2021. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

27/28 apám Sabattijával.


és többieknek: vannak ismerősök akiknél vannak őzek vagy fácánok vagy tehenek stb és ha megkér hogy öljük meg általába okot is mond és legtöbbször az az ok hogy öreg vagy beteg az állat

2021. ápr. 8. 11:45
 35/53 anonim ***** válasza:
91%

#34

Valakinek a tehenét lelövöd a tulaj kérésére? Ugye tudod, hogy ez nem vadászat...?

2021. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
93%
Tehenet puskával?? Mi a fax? Milyen alja népség vagytok ti?
2021. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

35/36 ki mondta hogy csak azt?


attól hogy azt írom (azért hogy értsétek hogy honnan tudom hogy öreg/beteg) még nem azt jelenti hogy csak azt és csak úgy

2021. ápr. 8. 11:49
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

#37

Az, hogy a kezembe nyomnak valamit, amivel lepuffantom valakinek az állatát, amire valaki rámutatott mert szerinte öreg/beteg, az NEM vadászat, akárhogy próbálod annak beállítani.

2021. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
És ha vadàszol ugye van engedèlyed, és tagja vagy egy tàrsasàgnak is?.... Nyilván nem. Remélem valaki feljelent.
2021. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
21%
Jó sok buta f***kalap van itt. Attól, hogy nem értesz egyet a vadászattal még nem muszáj hülyének lenni. Tudom ezt vegán, környezetvédő Gréta aktivistaként nehéz felfogni, de próbáljátok meg. A vadászat igen is fontos, mivel az állatok nem használnak óvszert, nem mennek abortuszra mint ti, ők szaporodnak, és ha nincs, szabályozva az állomány akkor óriási károkat okoznak a termelőknek, (így is okoznak kárt) ami drasztikus áremeléssel jár. Ezért kiadnak egy bizonyos darabszámot, ami kilőhető, ezt végezhetik a hivatásos vadászok, vagy a bér/vendég vadászok, az utóbbi sok pénzt hozz a vadásztársaságoknak, és az államnak, a vadhúsról nem is beszélve. A vadásztársaságok ezt a pénzt visszafordítják az állományra, pl élelmet helyeznek ki az álatoknak. Illetve van még selejtezése, de ebbe me menjünk bele. De megértelek titeket, tudom egyszerűbb le pszichopatázni valakit, mint beírni googlebe, hogy “miért hasznos a vadászat?”.
2021. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!