Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokat lehet akváriu...

Milyen állatokat lehet akváriumban tartani?

Figyelt kérdés
Van egy üres akváriumom, teteje nincs és elég kis méretű. Arra gondoltam, hogy lassan ki lehetne takarítani és használni. Halon kívül mit lehet benne tartani?

2021. ápr. 9. 13:22
 1/6 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Pontosan mekkora? Mert mondjuk 30-40 liternél kisebben max garnélák s csigák jöhetnek szóba, már ami vízi. De szárazföldi jószágokból is inkább csak gerinctelenek tarthatóak kis helyen.
2021. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Anyukámék születésem előtt tengerimalacot tartottak akváriumban. (Nem tudom pontosan mekkorában, azt hiszem elég kicsi volt.)

Öt évig élt benne egy egészséges és boldog tengerimalac, szóval lehet az is szóba jöhet, ha nem akarsz halat.

(Persze ki kell engedni az akváriumból, mondjuk egy kisebb szobába had mozogjon ő is.)

2021. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi az akvárium, és nem elég a halaknak, én nagyon ajánlom a szárazföldi ászkákat (ha nem undorodsz az ízeltlábúaktól), nekik egy 15-20 literes akvárium is elég, nem kell nekik világítás, jó a szobahőmérséklet, csak a páratartalomra kell figyelni náluk. Nagyságrendekkel egyszerűbb őket tartani, mint a halakat, és olcsóbb is (nekem mindkettő van). És nagyon érdekes állatok.
2021. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Papucsállatka nekik egy csepp víz is elég 🤣😆
2021. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Ha van min. 30 literes, akkor lehet benne tartani egy bettát, ha annyi sincs, akkor csak dísznek jó. (Az én 30 literesemet kövekkel, száraz virágokkal, termésekkel meg egyebekkel dekornak használom. Másra sajnos nem jó:(
2021. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
#8 nagyon okos vagy mielőtt válaszolsz olvasd el a kérdést. ,,halon KÍVÜL mit lehet"
2021. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!