Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hamvasztás mennyiben kerül...

Hamvasztás mennyiben kerül ?esetleg kitömês?

Figyelt kérdés

Sajnos elhunyt ma este folyamán a tengerimalacom 6 év után 😶.

Semmi előjele nem volt még nem is olyan rég evett ivott és előbb vettem észre ,hogy itt hagyott minket .😑

Nem szeretném eltemetni attól sokkal jobban hozzánk nőt.


2021. ápr. 16. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Szegény! Nagyon sajnálom!

Lehet nem a számítástechnikai rovatba kellett volna kiírnod a kérdést, de nekem is van két malackám, együtt érzem veled!


Viszont az, hogy egyedül tartottad az nagyon nem szép dolog tőled!

Van ország ahol ezt büntetik is…

Társas alatt és nem tudod a társ szerepét helyettesíteni magaddal, csak egy másik malaccal!


Ha az enyémeket ketté szedem egy perc múlva már visítanak torkuk szakadtából a másikért és abba sem hagyják ha nem találják meg egymást.


Szegénynek máshogy telt az a 6 év… :( Megkeseredve halt meg egyedül, ami nagyon szomorú!

2021. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sehol nem említettem szerintem , hogy nem volt társa
2021. ápr. 16. 00:56
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Akkor csak egy tanács, hogy a szerezz be egy másik malackát neki, mert ő is elfog pusztulni!
2021. ápr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Jeez 1, most halt meg szerencsétlen állat, ne kezd már el egyből az emlékképeit is savval felönteni. Komolyan, mintha az állatok kategóriában lennék..


Kérdező konkrét választ sajnos nem tudok mondani, de vannak kisállat hamvasztással foglalkozó cégek, őket hívd fel. Nem egy 40kgs kutyáról van szó, viszonylag kicsi szóval nem hinném hogy sokba fog kerülni, de nincs tapasztalatom.

2021. ápr. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!