Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Háziállat-tulajdonosok! Ti is...

Háziállat-tulajdonosok! Ti is érzitek azt néha, hogy akár az életeteket is odaadnátok a kutyátokért/cicátokért? Vagy csak én vagyok ilyen...?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Ezen így még nem gondolkodtam, hogy az életemet... De amikor elvesztettem az állásom, a hitelemet viszont fizetni kellett, akkor nem volt kérdés, hogy ha választani kell, akkor a két macska eszik, nem én.
2021. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Hát amit az 1. Írt abban van igazság, ha úgy kellene inkább egyen a kutyám mint én.

Viszont az életem, esetleg testvérem, anyám életét sem adnám oda érte, mert tényleg a mindenem, de azért egy emberi (főleg család) életet nem adnék oda érte.

Sajnálom :():

2021. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Az életemet nem, ahhoz ragaszkodom, így is túl fogom élni mindet, még a madaraimat is, pedig ők akár több, mint 30 évet is élhetnek, addig pedig felelős vagyok értük.
2021. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Oké, akkor csak én vagyok ilyen fura:) semmi gond, mondták már páran
2021. ápr. 23. 20:54
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Mindent odadnék de az én életemet/más ember életét azért nem.
2021. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Hát nem. De tele van a gyakori az ilyen szuicid hajlamú ferdékkel.
2021. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
A kérdésben megfogalmazott állítás csak üres duma annak a gyermeteg személynek a részéről, akinek "se kutyája, se macskája", tehát nagy jódolgában azt se tudja mit állít. Nekem volt 3 kutya az életemben, egyiknél sem éreztem ilyen szélsőségesen.
2021. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező! Igen😍

A cicámért, de sajnos már nincs velem.

2021. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Az biztos, hogy az összes pénzemet rákölteném :) Bár jelenleg jogsira teszek félre, elhatároztam, ha a macskámnak baja lenne, az összes félretett pénzemet elkölteném, csak hogy meggyógyuljon.
2021. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Én azt mondanám, hogy nem vagyok hülye, persze h nem áldoznám fel magam egy kutyáért...

Aztán csak kiléptem az autó elé a kutya miatt. Nem is gondolkodtam, ha eljut a tudatomig, akkor nem próbálom a kutyát menteni.

De amikor tizedmásodperceken múlik a dolog, akkor derül ki h ki mit tenne meg, nem nyugalomban a laptop/telefon előtt.

2021. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!