Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutyás vagy macskás vagy inkább?

Kutyás vagy macskás vagy inkább?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 12:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%

Mindkettőt szeretem. Van is belőlük jó sok, hogy legyen.

És mindkettő megfogja az egeret/patkányt. És imádják az embert ( a mieink , máséról nem tudok nyilatkozni)

2021. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a szavazatokat!

Már több mint 50 szavazat van úgyhogy ennyi már bőven elég. De ha úgy gondolod, hogy szeretnél még válaszolni, nyugodtan :)

És ne pontozzátok le egymást azért mert ti nem azt az állatot szeretitek jobban :)

2021. máj. 7. 09:58
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Vaú Vaú
2021. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő.


Most cicánk van. Szeretem a független, önálló természetét, hogy nyugis, ez a nyugalom engem is megszáll :)


A kutyákban meg azt az odaadást szeretem, amilyen hálásan tudnak nézni, könyörögnek egy kis törődésért, kifejezik a szeretetüket. Néha már túlzásba is viszik a ragaszkodást :)

2021. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
30%

Hogy tud valaki olyat írni, hogy rühelli/utálja a kutyákat???


Ez túl sok mindent is elárul rólatok, inkább nem büszkélkednék ilyennel.... Szánalom.

2021. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Rendszerint büdös,állatokat is tartó paraszt vagyok,most 8 kuttyal,3 maccsal.Irtó jóba vagyunk minddel:)Meg persze csacsival,juhokkal,kecskékkel.

Kuty az élet sava,macs a borsa,nem is szeretnék választani!

2022. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
46%
Komolyan le lettem pontozva azért mert leírtam, hogy hogy tudja valaki gyűlölni a kutyákat??? Miafasz komolyanxddd
2022. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
#27 Engedd el, nem értik meg hogy nem kéne
2022. szept. 22. 12:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!