Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha lebénul a...

Mi a teendő ha lebénul a nyulam hátsó lába?

Figyelt kérdés
A nyulam borzasztóan megijedt a kutyánktól, hanyatt dobta magát és úgy sírt, mint egy csecsemő. Azonnal vissza raktuk a ketrecébe, de teljesen lebénultak a hátsó lábai. Fél óra után már körbe kúszott a ketrecben - inkább vonszolta magát - és tisztogatja magát, de enni még mindig nem akar. Nagyon megijedtünk, hogy rosszabbul lesz, esetleg tapasztalatok ilyen esettel kapcsolatban? Mennyi idő kb. mire újra tudja használni a lábait? Nagyon rossz nézni ahogy szenved

2021. ápr. 26. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lebénul, és húzzátok az időt állatorvos helyett? Mert a bénulás szerinted csak úgy elmúlik? Az ilyeneknél az idő nagyon fontos tényező, könyörgöm. A gyors orvosi ellátáson múlhat hogy egy életre nyomorék lesz-e a jószág.
2021. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval.

Ilyen esetben RÖGTÖN állatorvos.


+Még , ha , valamilyen állatnál egészségügyi probléma lép fel , akkor se a gyakorikérdéseken keress információkat , mert az nagyon káros lehet az állat számára.


Sok sikert a nyúlhoz!

2021. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen már be van jelentve, tudom, hogy fontos ilyenkor az állatorvos. Egyéb tapasztalat?
2021. ápr. 26. 15:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egzotikus kisállatorvoshoz vidd, ne kutya-macska orvoshoz.
2021. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem bejelenteni kell, hanem elvinni oda ahol azonnal fogadják.
2021. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez sürgősségi eset.
2021. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem úgy van bejelentve, hogy beszéltem az állatorvosunkkal és úton vagyunk hozzá. Köszönöm a tippeket
2021. ápr. 26. 16:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj hogy mi lett
2021. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kapott izom erősítő injekciót, meg az orvos szerint semmi egyéb baj nincs, csak tényleg olyan sokkos állapotba került szegényem, hogy ez lett a vége. Viszont fel fog épülni és hamar szaladgálni fog újra:)
2021. ápr. 26. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Izomerősítő? komolyan? Hát én nem bíznék abban a dokiban. Tudja hogy a nyulad hanyatt dobta magát, tehát ütés érte a gerincét?
2021. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!