Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Jó gazdik vagyunk?

Jó gazdik vagyunk?

Figyelt kérdés

Van egy amstaff kutyusunk, 3 éves és mellette van 2 Brit cicánk is.


Reggel felkelünk, kimegyünk a teraszra olyankor a kutya kijön velünk, kb. Fél órát kint vagyunk, ezután kapnak enni mindannyian én pedig almot takarítok.

Barf étrendjük van, napi 1 kg húst adok nekik összesen, szóval reggel 500g-ot.


Ezután elmegyünk munkába, addig ők a házban vannak.

4-5 óra körül hazaérünk, akkor a kutya egyből megy ki, a cicák pedig jönnek kukkolni mit vettem.


Hétköznap mivel fáradtak vagyunk a férjem és én is, ezért akkor nem visszük sétálni a kutyát, csak ha jó az idő a kertben játszunk vele.

Vagy ha "rájön az 5 perc" akkor bekapcsoljuk neki a futópadot.


A cicákról annyira nem esik szó, mert velük játszunk délután 20 percet és aztán mennek is el, csak a simit várják.


Hétvégén több időnk van, olyankor súlyt húzatunk a kutyával, illetve pórázon vagy néha ha olyan helyen vagyunk anélkül sétálgatunk 2-3 órát.


Szerintetek jó gazdik vagyunk, esetleg változtatni kéne valamin?


2021. máj. 6. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Jó gazdik vagytok ^^
2021. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Igen

Nem értek a barf étrendhez ezt meg kell tanulni hogy valaki jól csinálja gondolom.

Ha az állatorvos rábólint erre a nyers hús étrendre akkor rendbe lehet.

2021. máj. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Nekem kicsit kevésnek tűnik ez a mozgás, de szerintem már észrevettétek volna, ha baj van. Pl.: Rombolna, ugatna, stb. Állatorvosi ellátást gondolom kapnak rendszeresen. A macskák ha jól értettem bent vannak, az a legjobb.
2021. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, a mozgást jobban igényelné, viszont nem tudjuk megoldalni.


Ugatás, rombolás helyett inkább csak egész nap utánunk rohangál, be a házból-ki a házba

2021. máj. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!