Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerinted lakásba mi a legjobb...

Szerinted lakásba mi a legjobb háziállat és miért? Amelyik nem boldogtalan kishelyen, nincs rengeteg tennivaló vele, (nem büdös/hangos) de nem is passzív, hanem azért van vele kapcsolat, barátság.

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Talán kaméleon...
2021. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ékszerteknősöm is volt, meg díszhalakat is tartottam, nyilván a halakkal úgy komolyabb érzelmi kapcsolatod nem lesz, de a teknőssel kialakulhat. Nagyon bírtam, amikor kiült napozni, azt is, ahogy úszkált. Amikor kivettem az akváriumból, hogy kitisztítsam, még "játszani" is tudtam vele. Ezt úgy értsd, hogy kézből etettem, ha letettem a parkettára akkor meg egyből begyorsult. Szóval én el voltam vele, vicces is volt, meg viszonylag sokáig is élnek.
2021. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem fürj. Nekünk az volt lakásban, szerintünk ő a legjobb. Csak még most is gyászoljuk, annyira hiányzik, hogy ezért fürj nem lesz többet. Mi más lehet ami ennyire jó mint egy fürjecske. Ezért tettem fel a kérdést, hogy kitaláljunk valamit, mert őt néhány boldog és kalandos év után elveszítettük sajnos :(
2021. máj. 11. 22:45
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg papagáj félék, ha már van madárral tapasztalat. A legtöbb négylábúnak nem elég a kicsi hely (bár itt nincs konkrétum a részedről).
2021. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Tengerimalac
2021. máj. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Tengerimalac, nyuszi, hörcsög, papagáj
2021. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Nyuszit semmi kép nem ajánlom ilyen elvárásokhoz. Messze több foglalkozást igényel (min. 3 óra foglalkozás, főleg, ha egyedül kezded tartani, de több is lesz az még), nagy hely kell neki, plusz mellé érzékeny a szervezetük, az állatorvosi költségeik meg magasak.
2021. máj. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hangya...
2021. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokféle állat jól elvan lakásban megfelelő foglalkozás mellett, és vannak olyan állatok, amik nem lakásba valók.

Papagájok közül pl. a nagypapagájokat semmiféleképpen nem érdemes lakásban tartani, eleve párban tartjuk őket, egyedül nem, minél nagyobb annál nagyobb a helyigénye, és a hangja is.

2021. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
0%
Kutya!
2021. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!