Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról, akik...

Mi a véleményed azokról, akik szeretetből agyonetetik kedvenceiket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Apu is ilyen és utálom hogy ilyen mert nem az hogy el van hízva a kutya de azért látszik hogy jól táplált de már nagy nehezen kezd erről leszokni.
2010. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Leila3 válasza:
65%
Egyértelmű,hogy azok nagyon buták emberek. Én is imádom a kutyáimat,de tudom hogy hol a határ,hogy még ne okozzak nekik gondot azzal,hogy folyton etettem őket,az nekik sem jó,nem tudnak úgy mozogni,ahogy szeretnének,teljesen elhíznak stb.
2010. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Röviden: nem normálisak.
2010. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állatkínzók, nem értik meg, hogy az nem a szeretet jele ha tömik szegényeket, ugyanígy képesek az anyukák és a nagymamák felhizlalni a csemetéiket, és még tetszik is nekik a látvány.
2010. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a kutya nem éhes akkor nem eszik. Ezt nem erőltetik!

Ha a kutyus úgy érzi, hogy enni-e kell és ott van kint a kaja a táljába ugyis oda megy és megeszi!

2010. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gőte válasza:
egyetértek oly sok válasszal... Ez állatkínzás...
2010. aug. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!