Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mely állatokon szoktak állatkí...

Mely állatokon szoktak állatkísérleteket végezni? (szépségápolási/hajápolási termékek)

Figyelt kérdés

#állat #kísérlet #hajápolás #cruelty-free #szépségápolási termékek
2021. máj. 21. 16:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
nyúl, amiről biztosan tudok.
2021. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
teheneken biztosan.
2021. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
egér, patkány, majom, eb, macska, nyúl, csótány, sertés, tehén,
2021. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Még a Youtube hajnalán láttam egy videót, nyuszika békésen rágcsálja a répát, egyszer csak egy kéz belefújja a hajlakkot a nyuszika szemébe, az meg elkezd szegény visítani. :(
2021. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
4-es, ne is mondd, nekem 13 éve vannak nyuszijaim, és majdnem elsírtam magam emiatt. :( Mert a nyuszinál aranyosabb állat nincs a világon. :'( Hogy képesek ilyen kegyetlenégre emberek, én belehalnék a fájdalomba, ha bántanék egy olyan apró kis lényt. :(
2021. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
És a legszomorúbb, hogy azt hiszik meg lehet tenni velük, mert nem elég értelmesek. De az én nyuszim minden nap felugrik a kanapéra, és vár engem, hogy feküdjek mellé. Igenis érző, gondolkozó kis állatok.
2021. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%

Ajánlom figyelmedbe az Earthlings című filmet. Abban is van egy rész,ami erről szól.

Gyenge lelkűek ne nézzék meg. Depressziós lettem tőle és nem ettem húst 1 évig.

2021. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Azt nem értem, miért nem embereken kísérleteznek? Annyi szemét ember van a világon, belefújja a hajlakkot a szemébe, ha visít, akkor a hajlakk nem jó, kész!
2021. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem ismerem a jelen helyzetet. Régebben valóban sokféle állaton kellett elvégezni teszteket, de ma már egyre inkább redukálják szövet- és sejttenyészeteken végzett vizsgálatokra, tehát nem teljes élő szervezetre. Vagyis az olyan vizsgálatokat, amelyek az állat pusztulásával vagy helyrehozhatatlan károsodásával járnak, ma már minimálisra szorítják. A szakmai probléma azonban talán mindenki számára érthetően az, hogy bizonyos szempontokat csak emberen vagy emberhez hasonlóan reagáló állatokon kell elvégezni, hiszen laboratóriumban kémcsőben, Petri csészében kapott eredmény nem mindig cseng össze (azaz nem vagy alig korrelál) az embernél tapasztalható hatással.
2021. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Kutya-általában beagle, macskák, majom, nyúl. Volt egy horrorvideó a neten a német állatkísérleti laborról, amit végül bezárattak, de sok állatot nem tudtak megmenteni és átszállították egy másik laborba.
2021. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!