Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy nyomkereső kutya mekkora...

Egy nyomkereső kutya mekkora mélységik tud kiszagolni egy tetemet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez több mindentől függ, úgymint mennyire van átázva a talaj, mennyire tömör, be van-e csomagolva a tetem, melyik fázisban tart a bomlás, mekkora a levegő páratartalma, mennyire ingergazdag egyéb szagokban a terület stb.

Egyébként ezt miért is akarod ennyire tudni???

2021. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
#1 Biztos csak kíváncsi, nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Én is megkérdeztem már, hogy ki lehet-e nyitni belülről egy koporsót. 😂
2021. máj. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
A kutya képességeitől is függ, és még ezernyi dologtól, főként azoktól a dolgoktól amit az első válaszoló is leírt.
2021. máj. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Legendák szólnak arról, hogy a világháború idején az egyik legkeresettebb olasz tábornok Amerikában rejtőzött el egy föld alatti rejtekhelyen. A parancsnoksága alá tartozó olasz bakák nem tudták hol van, ezért egy nyomkereső kutya segítségét vették igénybe és úgy próbáltak meg a nyomára bukkanni. A kutya jelzett is egy ponton, egész pontosan azt jelezte, hogy ott van a föld alatt. Mindenki gyászban volt, mert azt hitték az elásott holttestét jelzi a kutya, de hiába ástak, csak nem került elő semmi.


Mindeközben az amerikai katonák rátaláltak a tábornok búvóhelyére és letartóztatták. A rejtély csak a világháború után oldódott meg: A kutya a Föld túlsó oldalát jelezte. Ha bakáink tovább ástak volna, egészen a Föld kérgén át, akkor pontosan a tábornok búvóhelyére érkeztek volna és a tábornok megmenekülhetett volna az amerikai fogság alól.

2021. máj. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Van olyan kutya, aki friss beton alatt is kiszagolja.
2021. máj. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Oh geez!! Ha rendes pszichopapa vagy akkor feloldod savban aztan beleontod egy viztoronyba.
2021. máj. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Még trükközni se nagyon lehet, már jópár éve volt, hogy valaki a hulla fölé egy disznót is elásott pont arra az esetre, ha kutyával keresnék a hullát, de nem segített, a kutya "kiszúrta".
2021. máj. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi a helyzet abban, az esetben amit a 6-os felvázolt csak mondjuk földbe öntve? Azt is kiszagolja?
2021. máj. 25. 05:17
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
6-os vagyok. Sztem ha mar beteg dolgokat csinalsz akkor menj el a vegsokig. Minimum onts le vkit azzal a rothado hulla szagu, fertozo, felig emberi tetem - felig eros sav folyadekkal ha mar dolgoztal vele. Csak legyszi ne engem. Mindjart melozom, ne Fot kornyeken csinald a dolgot annyit kerek.
2021. máj. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!